Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintem nincs fiú lány...

Szerintem nincs fiú lány barátság főleg ha legjobb barátok szerintetek van?

Figyelt kérdés
Nekem egyetlen olyan fiú barátom van akit barátomnak mondhatok de szerelmes vagyok belé ugyhogy szerintem nem létezik 😂😂

2015. nov. 10. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen mintából általánosítani nem valami erős logika...

Én biztos vagyok benne, hogy van, de nem akarok győzködni senkit.

2015. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Saját példád miatt nem létezik? Gratulálok.

Létezik. Csak 2 értelmes ellenkező nemü ember kell hozzá egymásnak megfelelő személyiséggel.

2015. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfi, és egy igazi nő között nincs. Átmenetek meg mindig vannak.
2015. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg van egy fiú barátom, akit tényleg a barátomnak mondhatok, és egyikünk se szerelmes a másikba, szóval létezik. XD
2015. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van fiú lány barátság, attól függetlenül, hogy szinte az összes lány barátommal elképzeltem, hogy együtt vagyok, Attól, hogy lefeküdnék velük, vagy komolyabb szintre vinném a kapcsolatunkat a barátaimnak tekintem őket
2015. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen létezik. Normál esetben az ember nem fog a testvére iránt vonzódni, de lehetnek ettől még nagyon jóban (barátoknak is mondhatnánk őket, csak mivel testvérek nem szokás), és ha pl. valakik kiskorukban lettek barátok, akkor jó eséllyel nem fognak egymáshoz vonzódni később sem. Természetesen ez később is előfordulhat, de ott már nagyobb a "kockázat".
2015. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!