Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kell elmélyíteni a...

Hogy kell elmélyíteni a barátságokat?

Figyelt kérdés
Könnyen beszélgetek emberekkel, sok ismerősöm van, de sokan megmaradnak az iskolai barát, egyetemi barát, munkahelyi barát stb. kategóriában. Hogyan barátkozzak össze jobban, szorosabban az emberekkel?
2015. nov. 12. 17:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a barátság olyasmi, mint a szerelembe esés :D Haverok jönnek mennek, de csak kevés embernél érzed azt, hogy majd számíthattok egymásra a bajban is és igazi barátság szövődik. Pont ebben az évben szereztem egy új barátot (ilyen gyerekkorom óta nem történt). Már az első perctől kezdve alig tudtunk normálisan társalogni mert annyira sziporkázott a sok téma, állandóan egymás szavába vágunk a mai napig :Ddd

Szóval erőltetni nem szabad és nem is kell. Ez majd kialakul. Viszont tény és való, hogy sulin kívül (ott találkoztunk) is sokat találkozunk. A közös élmények is csak jobban elmélyítik a barátságot egyébként.

2015. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én most nem ilyen legjobb barátra gondoltam azért. Csak barátságra, nem baj, ha nem a legszorosabb.
2015. dec. 26. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!