Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idegesit a legjobb baratnom...

Idegesit a legjobb baratnom parkapcsolata. Mitcsinaljak? 19/L

Figyelt kérdés

Nagyon jo baratnom..kicsi korunk ota ismerjuk egymast, mindent megbeszelunk egymassal.

De most lett egy kapcsolata amitol mar falra tudnek maszni neha.

Ugye igy hogy megbeszelunk mindent, mindig tudom mikor mi tortenik a kapcsolatukban.

Nekem mond el mindent eloszor.

De ez a mostani...

3 honapja vannak egyutt, de allandoan veszekednek.

Tavkapcsolatban elnek, es baratnom tul bizalmatlan baratjaval, baratja meg tul eretlen a kapcsolathoz , es hulyesegeket csinal..

Legjobb baratnommel mar szinte mas temank sincs ha egyutt vagyunk mit az i kapcsolatuk..

Hetkoznap fb-on osszevesznek,szakitanak,hetvegen kibekulnek, es mintha mi sem tortent volna...

Nagyon szeretem baratnomet de ez mar kiakaszto nekem kicsit..

Mit csinaljak? :/

19/L


2015. nov. 14. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit nem tudsz ezzel kapcsolatban csinálni...
2015. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz barátnő akkor nincs hazugság nincs titok. Megmondod az őszintét. Inkább a fájdalmas igazság , mint a kegyes hazugság. Ha megsértődik akkor majd idövel rájön..csak amikor visszakuncsorog akkor ne add be te is a durcit, hogy te megmondtad..mert onnantól nyert ügyed van a későbbi véleményezésekben.
2015. nov. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Te szerintem ebbe ne szólj bele.
2015. nov. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a barátnődtől, hogy "mit eszik" ezen a pasin, miért szereti? lehet, ha elmondja, Te is jobban megérted Őt...

"baratja meg tul eretlen a kapcsolathoz , es hulyesegeket csinal.."

Nem tudom, ez mit takar, de talán erre is felhívhatnád a figyelmét szép diszkréten.

Mást nem tudsz csinálni: max elmondod még neki, hogy Ő nagyon jó barátnőd Neked és fáj látni, hogy ilyen se vele - se nélküle kapcsolatban van. Ennyi.

2015. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hat jo hogy ne szoljak bele...

De ha latom hogy ertelmetlen a kapcsolat?!...

Azt mondja baratnom, hogy szereti de erzi hogy nincs ertelme..

Most ilyenkor mi van :) :/

2015. nov. 14. 09:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az van hogy ő még csak egy éretlen tinilány... pont mint a barátja. Szóval lehet hogy nagyon is jól összeillenek. Gondolom jól néz ki a pasi, ezért van csak vele még mindig.
2015. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló,hogy barátnőmről és kapcsolatáról, párjáról szóltak a találkozók úgy,hogy heti 1x kb 2-3 órára tudtunk abban az időszakban találkozni.Én szóltam neki nem egyszer,hogy váltsunk légyszi témát,mert oké nagy probléma,de ha már találkozunk ne erről szóljon már az egész. Utána vissza vett ebből és nem az egész találkozó erről szólt,csak kb a fele :D

De már haladás volt.

Kb 8 hónapig hallgattam,már 2 hónapja szakítottak és nincs panaszkodás,persze mondta,hogy nekem volt igazam,hamarabb szét kellett volna,hogy menjenek.


Hidd el,hogy ahol rendszeres a vita, szét fognak menni,légy türelmes.Én már az első pár hónapban tudtam,hogy nem lesz hosszútávú barátnőm kapcsolata. 2 hónapig minden oké,utána meg viták voltak,már oda fajult,hogy 7 napból hetet veszekedéssel töltöttek.Nekem is barátnőm mindent elmond. De elég volt ha telón beszéltünk és párja otthon volt,akkor is veszekedtek :D

Én is hiába mondta,hogy azért ez nem normális dolog.De hát nyilván nem sokat ért a szavam.


Szóval ülj le vele beszéljétek meg,hogy megérted a problémáját,de másról szeretnél beszélni.


De türelem rózsát terem.Csúnya ezt mondani,de szét mennek úgy is. Hamarosan :D vmelyik befog sokalni évekig nem lehet ezt húzni,lehet 6-7 hónapig még igen,de tovább nem nagyon.Én meg adok neki 3-4 hónapot,szét fognak menni.

Bizalmatlanság már eleve halott ügy egy kapcsolatban.

2015. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mcgalagony17 ***** válasza:

Szerintem egyáltalán ne szólj bele, maximum ha kérdezi a véleményedet. Nekem csak zűrös kapcsolataim voltak, és a legjobb barátnőm sosem vágta az arcomba, ami kívülállóként egyértelmű volt... Szépen megvárta míg szakítás után magamtól rájöttem dolgokra. Persze, bizonyos helyzetekben azért jó lett volna, ha megszólal, akkor talán hamarabb szakítok... Igazából barátsága válogatja, hallottam már azt az elméletet is, hogy az igaz barát megóv a hatalmas hibák elkövetésétől. Attól függően osztogass tanácsot, hogy a barátnőd mennyire szereti az ügyeibe való beleszólást :) Ezt csak te tudhatod.


22/N

2016. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!