Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van szüksége egy férfine...

Miért van szüksége egy férfinek szeretőre, ha van párkapcsolata? Magyarázzátok meg nekem légyszives! Nem értem ezt.

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 06:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%
Ha minden szuksegletet kielegited, maris nincs ra szuksege. Egyeb esetben a hianyossagokat majd masnal keresi es talalja meg.
2015. aug. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%
Az 1.nek igaza van
2015. aug. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Szóval én is hibás vagyok, de miért nem beszéli meg velem... Szemét!

Adtam neki új lehetőséget is , bem az első eset ez a megcsalás! Utálom...

2015. aug. 27. 06:50
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Ha mindent elnezel neki, miert akarna valtoztatni a dolgon? Nem eri meg neki, a kapcsolatotok mar nem az igazi, en a helyedben mielobb lapatra tennem. Majd kihevered, de ne alazd meg folyamatosan magad, hogy csalhat ossze-vissza es te tudod is. Nem tekint rad egyenrangukent.
2015. aug. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
az a baj, hogy van, akinek szükséglete az is, hogy folyamatosan azt érezze, képes még hódítani. És ennek köze nincs ahhoz, otthon mit kap vagy mit nem kap meg. Ettől érzi magát férfinak...
2015. aug. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Férfifüggő. Van, aki azt pótolja, amit otthon nem kap meg. Ez nemcsak egy olyan szexuális vágy lehet, amitől a másik elzárkózik, ez akár a figyelem hiánya is lehet. Ez leggyakrabban szülés után fordul elő, amikor a nő anya lesz, és elfelejt nőnek lenni.

A másik az, amit az 5-ös jól leírt. Amikor ahhoz, hogy férfinak érezze magát, szüksége van arra, hogy újra és újra hódítson.

Ez utóbbi többnyire kalandokat keres, míg az első csoport gondolkodik többnyire szeretőben.

2015. aug. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Igen, a vadászösztön... :) Van ilyen típus, és könnyen bele lehet szeretni, könnyen meg lehet gyűlölni, és férjnek ilyet nem szabad választani. Hosszú távon ne tervezz vele.
2015. aug. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

Nem utálni kell, hanem szakítani/elválni.


Az, hogy az adott férfi miért tart szeretőt, azt ő tudja. Van hatmillió valamennyire elfogadható és egyáltalán nem elfogadható ok, amit erre a témára már felhoztak védekezésképpen. Ha neked okés, akkor maradj kapcsolatban, ha nem, akkor ne anyázz, hanem közöld, hogy ez neked nem ok, aztán te balra, ő jobbra.

2015. aug. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
15%
Ugyanez fordítva is érvényes. Ritka az olyan párkapcsolat, amiben nincsenek olyan feszültségek (szinte folyamatosan), amelyek állandósulnak és ezek levezetésére kell egy külső kapcsolat. És hát ott van a biológiai működés: a nemi mirigyek folyamatosan termelik a váladékot, amit rendszeres időközönként el kell távolítani, mert a szervek feszülési ingerei az egész szervezetben feszültséget hoznak létre. Mivel ez a feszültség a felek között nem indig oldható fel, másfelé kell fordulni. Rendkívüli önuralom és önkorlátozás kell ahhoz, hogy ne ez következzen be.
2015. aug. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

"de miért nem beszéli meg velem"

nem jó köztetek a kommunikáció ami szintén mindkettőtök hibája...ha jó lett volna talán ez nem történik meg...

2015. aug. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!