Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátot? 15L

Hogyan szerezzek barátot? 15L

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim.rengeteg haverom van,úgy gondolom,hogy az emberek kedvelnek,de nincs olyan akire mindig szamithatok és mindent elmondhatok neki..keresztény vagyok,tehát nem ilyen mai tömegember,és a környezetem sem az.nem vagyok túl közvetlen,nem szeretem a napi oleléseket az osztalytarsaimmal,mert 1 nem vagyunk olyan jóban 2 minden nap találkozunk.. Ha egy hétig nem látjuk egymást,mi lesz a következő szint?? 3 a túl sok ölelés szerintem egy idő után elvesziti az értékét.. Szóval van néhány ilyen elvem,most csak ezt emelem ki.

Hogyan kerüljek közelebb a haverjaimhoz?


2015. nov. 15. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Add onmagad, ne legyel gatlasos, de van idod megtalalni a bff edet
2015. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik a logikad,a felfogasod..en is egy cipoben jarok veled..sok "baratnom" van,de nem nagyon mondok el nekik semmi magan jellegut,csak egyutt logunk es ennyi.
2015. nov. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 15 éves fiú vagyok, ugyan így vagyok.. Habár ölelkezni nem szoktunk oly gyakran, csak 2-3 emberrel néha. Nem tudom hogy ők a barátaim-e, vagy csak haverok. De mindenképp jobban kedvelem őket mint másokat.
2015. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!