Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem magam mint egy...

Úgy érzem magam mint egy "Soul Eater". Miért?

Figyelt kérdés

Szóval.. jönnek az újabbnál újabb emberek az életemben.. hamar megszeretem őket, hamar megnyílnak nekem.. majd hamar is mennek. Valahogy sosem alakult ki nálam eddig olyan igazán hosszantartó "nagyonjó" barátság.


Bennem is lehet hiba.. illetve a másikban is.


Sokszor azvan, hogy érzem az egyik barátomon h kevésbé kedvel most valamiért.. ezért én elkezdek "visszahúzódni", ami következtében ő is azthiheti kevésbé kedvelem, és így szép lassan elhalnak a barátságaim.


Gyorsan jönnek, gyorsan mennek. Mi lehet a baj? Mit kéne másként csinálnom? 17/f


2015. nov. 15. 20:36
 1/4 anonim válasza:
Ebben az esetben itt az ideje kezedbe venned a dolgokat. Nehagyd, hogy a barátságok elévüljenek, szervezz programot ami megfelel valamennyiőtöknek és beszélgessetek. A barátságokat a közös emlékek teszik szorosabbá. Ha nem akarják veled tartani a kapcsolatot az úgyis hamar kiderül.
2015. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát figylej, ha valaha is halálkaszává válsz, ne tartsd magadban.
2015. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
soul eater? azt hittem valami animés lesz, de csak haladj lassabban a kapcsolatokkal
2015. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Panna te vagy az? :I
2015. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!