Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyen a szülinapjára?

Mit vegyen a szülinapjára?

Figyelt kérdés
A barátnőm pár hét múlva betölti a 18-at és öltetem sincs mit vegyek neki. Vagyis volt ötletem, de mind ki van lőve. Nyakláncot, vagy karkötőt nem hord, fülbevalót a 17-re vettem neki, karórát a szüleitől kap, ruhát nem akarok neki venni, mert elég kényes ízlése van ilyen téren. SOS segítség kellene, ki mit vett a 18-ra, vagy minek örülne?

2015. nov. 16. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerelme/jóbarátja, barátnője vagy?


Én mindenképp vm élményalapú ajándékra szavazok: elvinni a kedvenc cukrászdájába, vagy szervezni neki egy kis hangulatos "minizsúrt" (ha szereti a nagy házibulikat azt is lehet, de én ált a minőséget kedvelem, nem a mennyiséget: inkább legyen ott az a pár legközelebbi barát mint 20-50 ingyenkaját-piát akaró jópofa de lényegtelen arc).


Színházjegy, koncertjegy vmi olyanra amit naaaaggggyyyon szeret.


Mi a hobbija? Vmi ahhoz kapcsolódót is lehetne (pl ha kreatívkodik bármit ahhoz vmi komolyabb felszerelés, anyag, kellék)


Kuponoldalakon is nézz körül, lehet h találsz vmi jó ötletet, rengeteg lehetőség van (utazás, hangulatos vacsora, kényeztető kezelések-masszázsok..)


Vmi nívósabb parfüm - egy jó szakboltban már ha mesélsz az egyéniségéről, tudnak segítséget adni.

2015. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy hobbija nem igazán van, alig csinál valamit. Parfümje-épp a minap számolgatta unalmában-legalább 15 van, aminek még a felét sem használta el. Sminkcuccot szinten nem tudok venni neki, mert összeroskadna a polca, annyi van neki.

Lesz egy kis szűk összejövetel, sajnos azt nem szervezhetek, pedig az volt az első, ami bevillant :D

De, ha találok valami érdekes könyvet, valószínűleg azt fog kapni.

Köszönöm az igényes és normális választ :D

2015. nov. 16. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!