Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik így az egyik...

Miért viselkedik így az egyik barátnőm? Nem esik túl jól.

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé bunkón viselkedik több dologért "beszól" miért úgy csinálom stb. viszont valamikor meg nagyon kedvesen viselkedik még ölelget is (??) az i előfordult már hogy keresztülnézett rajtam vagy azt mondta ,hogy "Tűnjek el,ne piszkáljam!" Amikor ilyen inkább elkerülöm.

Nem bántottam meg semmivel és én nem is szoktam vele így viselkedni.

Van egy barátnőm akit ő ki nem állhat úgyhogy ha azzal a lánnyal vagyok még jobban elkerül.Lehet ez a baj?

Valami ötlet?



2015. nov. 18. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet depressziós? Csak egy tipp, de mivel ölelget, ezért kell neki az emberi érintés, viszont a depresszió sokszor ingerlékennyé tud tenni rövidebb-hosszabb időre. Hangulatingadozás bipoláris zavart is jelenthet (a kettő egyébként nem zárja ki egymást). Ha jobb kedvében van, kérdezd meg kedvesen, hogy minden rendben van-e vele, nincs-e valami baj.
2015. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát elèg furcsa hangulatváltozásai vannak. Amúgy a szituáció ismerős, nekem is az egyik barátnőm egy napig nem szól hozzám, ha a másik barátnőmmel vagyok (akit ő nem bír). Nem èrtem miert. Pedig vele is ugyanugy dumálok mint a többiekkel..
2015. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te milyen nemű vagy?

Lehet, hogy szerelmes beléd és rosszul esik neki, hogy más lányokkal vagy, nem csak vele. Nálam legalább is ez volt és én is ilyesmiket produkáltam..

2015. nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kommunikáció...... -.-

Beszélj vele te zseni.

2015. nov. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) amikor ilyen hangulatváltozásai vannak akkor általában mással nem ilyen bunkó.

3# Lány vagyok úgyhogy azt szerintem kizárhatjuk ,hogy szerelmes belém.

4# Kedves válaszoló szoktam vele kommunikálni és meg is kérdeztem van e valami baj de azt mondta nem.Úgyhogy ne nézz azért hülyén viszont nem vagyok gondolatolvasó.

2015. nov. 19. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!