Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbocsátanád a barátnődnek,...

Megbocsátanád a barátnődnek, hogy rendszeresen olyan fiúkkal kezd ki, akikhez volt közöd korábban?

Figyelt kérdés
Ez a lány olyan, hogy mi rá sem nézhetünk az ő kiszemeltjeire. Egyszer beszélgettem egy fiúval egy szórakozóhelyen, akit ő kinézett magának, mert a fiú odajött hozzám, nem tudtam mit tegyek, kínosan váltottam vele pár szót, mire a barátnőm odajött és meglökött, hogy én mit és miért beszélgetek vele? Ő meg rendszeresen olyan fiúkkal smárol, akikkel korábban én is megtettem. Ezek között vannak olyanok, akik csak egyszeri/kétszeri bulis smárolások voltak, de akkor is gáznak tartom. Legutóbb olyan fiúval csókolózott buliban (nem először), akivel én korábban lefeküdtem, és bár nem lett az egésznek folytatása, de nem miattam, nekem a fiú mai napig tetszik, ezt ő is tudja. Vagy egy régi nagy szerelmemmel keveredett össze egy bulin, majd mondta, hogy szeretné, ha ezt tudnám, de ugye nem gáz, mert már úgyis túl vagyok rajta. Mindig eldönti, hogy mert nekem úgysem tetszenek (már) ezek a fiúk. De igen! Még ő van felháborodva ilyenkor, ha nekem rosszul mer esni az ilyesmi!!! Nekem esik, hogy persze, mert ő egy szar ember, nekem is vannak hibáim, én sem vagyok szent blabla... Persze, hogy nem, de nem kezdek ki olyannal, akivel egy barátnőm már korábban megtette. És egyszerűen nem érti, hogy ebben mi a gáz? Én reagálom túl, vagy a "barátnőm" egy ri.banc és felejtsem el?
2015. nov. 20. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez szimpla hatalmi harc. Ki a jobb, befolyásosabb csaj...

Megjegyzem, az első válaszolónak a stílusa erősen kifogásolható, de ennek ellenére igaza van.

Lehet, hogy értelmesebb lenne kevesebbet inni a bulikon, és nem túl sokat smárolni és LEFEKÜDNI! kvázi vadidegen menőarcokkal. Ezt azért nem kéne.

Leribizlizted a barátnődet, de valójában ha te egy jó este után odaadod magad a srácnak, aztán ennyi volt, de közben azért tetszik még(?), és ki vagy akadva ha smárol vele, de nem is vagytok együtt, akkor érdemes lenne a saját viselkedéseden elgondolkodni.

Érzed hogy ez mennyire kusza?

Szerintem próbáld meg rendezni az életed, és átgondolni, hogy tényleg megéri e ennyit bulizni...és azt is, hogy kik is az igazi barátnők. Mit is jelent a barátság? Mert egy igazi barátnőt nem lehet szimplán leírni, hogy ribi, és elfelejteni, mert akkor ő nem barátnő volt, hanem csak egy "partytárs"?

Ezeken érdemes lenne elgondolkodni, és valós, tartalommal, értékekkel teli barátságokat kötni, aztán ezek mentén lehet értékes, valós párkapcsolatot is létrehozni. Persze csak ha van rá igényed...

Ha bármit szeretnél kérdezni, tanácsot kérni, akkor bátran priviben :D viszont jól tetted, hogy ezt kérdezted, mert valójában amiket leírtam már te is észrevetted, és ez az első lépés a változáshoz...jó kérdés volt :)

2015. nov. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első még finoman fogalmazott.


Mit csodálkozol kérdező?

Lassan már nincs olyan srác, akivel valamelyikőtök ne kavart volna.

2015. nov. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"...a "barátnőm" egy ri.banc..."?

Nagy valószinüséggel.

Mivel viszont barátnőd, érvényes a régi latin mondás:

"Hasonló a hasonlónak örül!"

2015. nov. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem barátság.

de egyébként mondd meg neki, hogy gondolkozzon már.. o lestoppol minden fiút, de ő gátlástalanul ramozdul arra aki neked tetszett. egyszerűen mondd meg neki, hogy ne tegye. ha nem fogadja meg, akkor én nem tartanam vele a kapcsolatot többet.

amúgy valóban nem túl bölcs dolog lefekudni alig ismert fiukkal. foleg, hogyha szerelmes leszel beléjük.

ha párt akarsz találni, nem valószínű hogy buliban találod meg. ott csak kihasznàlnak még akkor is hogyha úgy tűnik meg akarnak ismerni..

nem mondanálak riban**cnak, de annyi igaz, hogy a jövőbeli baratod nem biztos hogy értékelni fogja a múltad

2015. nov. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tiltsad meg neki, hogy akárcsak szóljon is ahhoz, akivel te már smaciztál!

Aztán pedig gyakoroljad a bio-smárt!

Tudod, fűvel-fával...

2015. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Felfoghatatlan, hogy féltékeny vagy a barátnődre olyan fiúk miatt, akiket már dobtál?

Akkor lehetnél dühös, ha a barátnőd az éppen futó fiúddal kezdene ki.

Vagy talán nem vagy képes egyértelműen szakítani, és hülyíted a régi fiúidat, hogy azt higgyék, hátha még labdába rúghatnak?

2015. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Honnan a fenéből veszitek, hogy ezeket a fiúkat én dobtam??? NEM én dobtam őket, hanem ők nem akartak elköteleződni! Vagy hogy idegenek voltak??? A fiú, akivel lefeküdtem, NEM egy buli után történt! Egy tanfolyamról ismertem már hónapok óta, majd elhívott moziba, és utána történt meg, de nem akart komoly kapcsolatot, én hiába szerettem volna többet. Igen, írtam olyat, hogy bulis smárolás. Ezalatt nem azt kell érteni, hogy olyan fiúk, akiket aznap ismertem meg! Találkoztam már velük előtte akár közös ismerősök révén , vagy közös egyetemi órák alkalmával, esetleg sokszor buliztunk együtt, és a sokadik bulin elcsattant egy csók, de NEM idegenek voltak! Sehol nem állítottam ilyet! Undorító, hogy feltételezésekbe bocsátkoztok, amik nem is igazak, és emiatt ku-rvának vagyok titulálva, felfordul a gyomrom! Attól, hogy ez a barátnőmnek nevezett lány ilyen, hogy ő bulikban smárolgat fűvel-fával, én más vagyok, pont ezért zavar a viselkedése már régóta!
2015. nov. 20. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Na ez a gondolkodásmód nagyon is helyes. Nem akartunk ok nélkül le*urvázni, se megbántani, de úgy látszik, nem csak én értettem félre. Próbálj meg beszélni a barátnőddel, és ha nem megy, akkor sajnálom, de szerintem se tartozik az igaz barátnak hívható emberek csoportjába...

#1

2015. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!