Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány barátod van, akivel...

Hány barátod van, akivel rendszeresen szoktál találkozni?

Figyelt kérdés
Mennyi időt töltesz egy héten azzal, hogy a barátaid valamelyikével vagy? És milyen időközönként szoktál egy-egy baráttal programot csinálni?

2015. máj. 14. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0, 0, nem rendszeres.
2015. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Legjobb barátommal napi szinten találkozom. Még van egy akivel napi szinten beszélek, de csak pár hetente futunk össze. Többiekkel (még 4 fő) kb. havonta egyszer valami program közösen.
2015. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Hát ez az, hogy mindenki olyan nagyon elfoglalt, hogy már lassan találkozni sincs idő. Ez nekem nagyon nem tetszik,de már abba is belefáradtam, hogy mindig én mondom, hogy jó lenne már talizni vagy vmi. Miért ilyenek az emberek nem értem?! Személyes kapcsolatok nem fontosak már úgy látszik. Vagy mindenki pótólható? elég szomorú... :/
2015. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 legjobb barátnőm van. Naponta kétnaponta találkozunk.Több órát együtt vagyunk.Ha vmi miatt több napig nem találkozunk akkor beszélgetünk viberen vagy felhív,neki ingyenes.


Van egy barátnő-félém. Vele kb fél évente 1x találkozok pár órára,meg 2 havonta beszélgetünk 1 hétig. Ő sem igazán barátnő.De 11 éve ismerem.Régen jó barátnők voltunk.

2015. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

0

Általában havi 1 szer van valami, de olyan is van amikor hónapokig semmi... Vagy 1 hónapba 2-3 is. Vicc az egész.

2015. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves hármas sajnos én is ugyanígy érzem..
2015. máj. 14. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:
0.
2015. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!