Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátom nem hozzá való...

A barátom nem hozzá való lánnyal jár?

Figyelt kérdés

Először is, szerintem a lány nem elég jó hozzá.

Mikor bemutatta, nagy csalódás volt, nagydarab, kövér, és tényleg csúnya arca van. Nem is tudok róla pozitív dolgot mondani. Nem kedves, nagyon sértődős, elvárja szegény sráctól, hogy folyton dícsérje, vagy jön a durci. Butának nem mondanám, de ilyen ál-művelt, emlegeti, hogy mennyit olvas klasszikusokat, de beszélgetni csak sorozatokról meg tehetségkutatókról szeret. És igénytelen is, rövid, de festett, lenőtt haj, hadd ne soroljam.

Na jól leírtam szegény csajt, de tényleg nem értem a barátom. Ő ugye nem olyan jóképű és vékony alkat, de intelligens, megbízható, nagyon jó társaság. Ha egy kicsit beszélgetsz vele, egyből megkedveled. Azt érzem rajta, hogy nem érzi magát elég jónak egy normális lányhoz, és hogy lusta, mert, ha valakit, ezt a lányt nem kell "megtartani", mert ő is tudja, hogy nem találna mást.

Ráadásul ő mutatta, hogy érdeklődött iránta egy sokkal szimpatikusabb, aranyos lány, de persze leállította, mert hogy ott van a barátnője.

Na és a kérdés: Eddig azt hittem, csak egy múló dolog lesz ez a kapcsolat, de nem rég mondta, hogy komoly a dolog. Valahogy elmondanám neki, hogy mit gondolok, de már egy éve együtt vannak, és nem tudom jól sülne-e el. Arra is gondoltam, hogy megkérdezem, mit lát benne, hátha nekem is változik a véleményem, de gyakorlatilag az is célzás lenne. Mondjam, ne mondjam, hagyjam?


2015. nov. 20. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Hagyjad.

A jelek szerint jól megvannak, még ha meglepő vagy érthetetlen is ez mások számára. Majd ha nem lesznek, akkor biztosan szakítanak.

2015. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Undorodom akkor, amikor valaki belekontárkodik már kapcsolatába, és meg akarja mondani, kinek kivel kellene járnia. Attól végképp, hogy egyesek osztályoznák az embereket, és megmondanák, ki mennyit ér. Mégis kinek képzeled magad?

Szerintem Te nem vagy elég jó barátja a haverodnak.

2015. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Istenem! Az ilyen "barátoktól ments" meg! Küldd inkább az ellenségeimet! Ámen! :)


Hagyd rá, mielőtt tönkreb. aszod az életét! Nem vagy anyuci és ő nem a pici, dedós fiacskád, akinek fogni kell a kezecskéjét.

Majd ő eldönti, hogy kit akar, joga van hozzá. Ha téved, akkor tanul a hibájából. Ez az élet velejárója. Ha pedig ők, annak ellenére, hogy ez neked nem tetszik, együtt maradnod, akkor neked, mint barátnak, kötelességed elfogadni.

Nem kell szeretned a lányt, csak tiszteletben tartanod a barátod döntését.

A véleményedet elmondhatod normális hangnemben, de a döntés az övé.

2015. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul lekezelő vagy a lánnyal, eltárgyiasító a hozzáállásod. Amúgy meg hadd döntsék el ők maguk, hogy egymáshoz valók-e.
2015. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"érdeklődött iránta egy sokkal szimpatikusabb, aranyos lány"


Valld be, hogy ez te voltál :D

2015. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem ismered még a lányt.A barátod szereti és ez a lényeg.Ne avatkozz bele a kapcsolatukba.
2015. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Istenem, hogy milyen emberek vannak...

Hagyd békén a srácot és keress magadnak tökéletes pasit.

Ide szól az a mondás, hogy 'Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel, mert a személyiségem én vagyok, a viselkedésem meg attól függ te ki vagy.'


Az emberek megérzik, látják ha valaki már első pillanattól kezdve fenntartásokkal fordul felé, gondolom a lány ezért 'nem kedves' a te társaságodban.

2015. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hogy ne legyen félreértés, én is férfi vagyok

1-es 3-as, köszi a válaszokat, akkor szerintem hagyom a dolgot. Már az is jó volt, hogy valahova kiírtam ezt, de tényleg minden közös dolgunkra hozza magával, és halgathatom a nyavajgását, és a hosszú "na mi a baj?" "dehogynem, tudod, hogy szeretlek" kiengesztelést az összes alkalommal. Ráadásul már az összeköltözésen is gondolkodnak. De szerintem sem ér annyit, hogy emiatt valami balhé legyen.

2-esnek: "kinek képzeli magát (random kolleganő)" a kedvenc szava járása, szerintem ti jól meglennétek

2015. nov. 20. 23:08
 9/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, tudom, nem túl kedves hangnemben írtam a válaszom, de sajnos van rossz tapasztalatom a témában.

Egyébként én az első pillanatban rájöttem, hogy te is férfi vagy és nem egy lány barát. :) A férfiaknál általában a legjobb férfi barát szokott a legjobban bekavarni, méghozzá a legjobb szándékkal.


Így látatlanban nem lehet megmondani, hogy melyikőtöknek van igaza és ez a lány valóban olyan szörnyű-e, mint ahogy te gondolod róla. De hidd el, abból ritkán származik jó, ha egy barát beleavatkozik a barátja magánéletébe, főleg ami a párkapcsolatot illeti.

Nyugodtan mondd el a barátodnak a véleményed de normális hangnemben, tehát hogy vannak kétségeid, de azért ne alázd le a barátnőt.

Aztán majd ő eldönti.

2015. nov. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: pedig a személyeskedés helyett tényleg leírhattad volna, kinek képzeled magad, hogy dönts mások sorsáról, magánéletéről.

Ráadásul veszed a bátorságot, hogy engem minősíts ennyi alapján, holott én nagyon ritkán szoktam bárkiről ilyen hangnemben beszélni, ilyen kifejezést használni. Te megérdemelted.

2015. nov. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!