Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Új barátokat kéne szerezzek?

Új barátokat kéne szerezzek?

Figyelt kérdés

Általában 1-2emberrel szeretem körülvenni magam, de velük szoros barátságot ápolok. Volt egy srác, akivel szinte testvérek voltunk. Kiment külföldre, ma ne hallok felôle. Van egy másik, nagyon jó haverok lettünk, de kezdek rájönni, hogy csak azért keresem, mert nincs más. Sosem kérdezi hogy vagyok, csak en, és utána csak nyávog, ami már zavar. Szerintem csak nekem, mert mások keresik a társaságát. Állandóan fikáz dolgokat, ítélkezik stb ami zavar, de picsogni és halált játszani azt tud. A közös haveri kör, ôt folyton keresi, engem nem. Társaságban szeretek középen lenni, jò kedvre deríteni másokat, vagy segíteni másokon. Az vagyok, aki egy buliban mindenkivel elbeszélget. Nem szeretem az éjszakai életet, nem iszom hetente, pár havonta egy házi buli bôven elég. Attól is feltöltôdöm, ha egy órára találkozom valakivel és röhögünk. Az ismerôseim sosem keresnek, de ha szívesség kell.... volt régen haveri köröm, de nagyon rossz társaság, évekbe tellt leépíteni, ezért félek nyitni, nehogy belefussak hasonlókba. Dolgozom, de kis cégnél, csam nôkkel. Meg a munkahelyet nem erre a célra tartom. Volt sulitársak kilôve, tipikus égessük egymást banda. Megfogadtam, hogy új év, új lehetôségek.


Ez nem egy felhívás, vagy hasonlók. Csak tippet kérek, kik jártak hasonlóan, hogyan oldották meg?



2015. nov. 21. 12:31
 1/1 anonim válasza:
Nem vagyok zseni,de szerintem nyitnod kellene új emberek felé....(Mondjuk hogyha mindenkivel el tudsz beszélgetni,mi itt a probléma?)Olyan embereket kell találnod akiben 1000%-ban megbízol,de ehez nincsen más lehetőséged,,kockáztatnod kellene" hogy találj ilyeneket....Azaz nyitni!
2015. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!