Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek a tipikus egoista,...

Ezek a tipikus egoista, bekepzelt nok azokat is lenezik, akik ugyanolyan jo no kategoriajuak?

Figyelt kérdés

Szoval ismerek par ilyen leanykat, eleg kihivoan oltozkodnek, jol ki vannak sminkelve, mindig valami mini cucc, cici kinn, magassarku cipovel,ehhez tarsul az, hogy sajat magukrol azt mondjak, hogy nem boldogok, az egojuk viszont nagy, nagyon nagyra kepzelik magukat.

Ha osszefutnak egy csajjal, ak hasonlo, mint ok amolyan jo no, kihivo oltozet, mini cucc, magassarku, cici kinn, szinten van sminkelve, de rajta latszik, hogy boldog, laza, mosolygos, akkor leallnak vele baratkozni, vagy kerulik, esetleg lenezik...

Mi zajlik le ilyenkor bennuk?


2015. nov. 22. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
A felé szívből gyűlölik, a másik felük pedig a legjobb barátnőik közé tartoznak.
2015. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
felét
2015. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Biztos azért nézik le, mert konkurenciának tartják és attól jobban érzik magukat, ha valamit megkritizálhatnak rajtuk.

Vannak, akiknek egyetlen értékük a külső, ezért abból akarnak profitálni.

2015. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az teljes mértékben a két nő személyiségétől függ.
2015. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Ki mondta, hogy ezek a lányok lenéznek bárkit is? :D Biztos van köztük olyan, de azért, mert valaki valahogy kinéz, még nem biztos, hogy s-ggfej is :D

Én szép, csinos, dekoratív lány vagyok (mondjuk nincs kint a mellem, s-ggem sose), de én örülök a szép lányoknak, megdicsérem őket és megkérdezem, honnan van a rúzsuk :D

2015. nov. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!