Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm túl sokat...

A legjobb barátnőm túl sokat foglalkozik magával, nem egoista csak magasról le. Hogy engem hogy megbánt. Ha én nem nézném el neki, hogy nem foglalkozik az érzéseimmel, akkor egy barátja sem lenne. A többit lentebb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

pl. nem kéépes arra hogy face-n visszaírjon, amikor már kiírta h 'Látta' ...elég nagy kocka és vmikor le se .... mert őt csak az érdekli... de face-n a közös képeinknél irja h a 'vilag legjobb baratnője vagyok...'

Ti mit tennétek?



2015. máj. 9. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:

leszarnám, az ilyen csináljon azt amit akar, én nem fogom magam törni érte, nem fogom nézni, ahogy a barátaim elfordulnak tőlem, mert nekik több eszük van és nem foglalkoznak egy ilyen elkényeztetett, feltünési viszkedegségben szenvedő hülyével

nem fogom hagyni hogy beskatujázzanak, joggal hihetik azt ha ilyenekkel lógsz te is ilyen vagy

2015. máj. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, azt nem írtam ,hogy régebben mondtam neki h legyen aranyosabb,normálisabb, törődjön(ha már másérzéseivel nem)legalább az én érzéseimmel...aztmondta h őt ez zavarja hogy mindig mondom h ne legyen már köcsög... szóval:DD
2015. máj. 11. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!