Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet elege belőlem olyan...

Lehet elege belőlem olyan embernek, aki párhuzamosan elmondja a titkait?

Figyelt kérdés
Ha neten írok neki, sokszor nem válaszol nekem. Személyes beszélgetésnél azonban mindig kedves velem, és olyanokat is elmondunk egymásnak (ő is nekem, nem csak én neki), amit csak barátoknak szokott az ember. Mégis ott tartok, hogy már nem merek neki írni, mert nem tudom, miért nem ír vissza. Tudom, hogy nem élhet az ember a neten, és mint mondtam, szoktam vele találkozni is, de mivel messze lakik tőlem, és nem egy suliba járunk, ezért a személyes találkozókat megelőzi a netes szervezés. Ezeket sokszor lemondja. De ha meg ráér és eljön, akkor meg olyan, mint aki megbízik bennem. Idegesítő vagyok? Nem szoktam írni neki, csak mindig hétvégén, hogy mi lesz a jövő héten. Azon kívül csak ha van valami konkrét.
2015. nov. 23. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt az embert, de ezek lehetségesek sztem:

1. Csak kihasznál.

2. Kedvel, csak nyűg neki a találkozók.

3. Nem nagyon nézi az üzeneteit.

4. Valaki harmadik ember miatt mondja le.


Remélem segítettem!

2015. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A kihasználást azért nem hiszem, mert nem hiszem, hogy számára sok haszon lenne a dologban, túl azon, hogy barátkozunk. Igazából csak remélem, hogy a barátjának tart, és aggódom, hogy el fogom veszíteni. Tudom, ezt beszéljem meg vele, csak írásban ezt nem illik szerintem, szóval majd egyszer személyesen. Köszönöm a válaszod. A 3. ember elképzelhető, de azt nem bánom, mert az oké, hogy nem én vagyok a legfontosabb neki az életében, ezt el lehet fogadni. Az se baj, ha nem olvassa, vagy csak utólag. Mi az, hogy nyűg neki? Pénzben vagy időben? Ezt ne úgy érted, hogy a személyemmel van baja, ugye?
2015. nov. 27. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!