Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi az oka annak, hogy elmondta...

Mi az oka annak, hogy elmondtam egy ismerősömnek, kihasználják, kinevetik, nem őszinték vele, és emiatt haragudott meg rám?

Figyelt kérdés
Nők vagyunk, miért a férfi az isten sokaknál? Nevetséges ami történt... Facebook-on 50- es nő elhitte, hogy a 20- on éves fiúk szeretik, és küldte a hölgy a meztelen képeit, kamerázott velük, a fiúk, férfiak pedig adták egymásnak a képeket, a nevét a nőnek, és kinevetik. Ezt tapintatosan elmondtam az illetőnek, és azt mondta, féltékeny vagyok. Mi okom lenne rá... Nem szabad barát figyelmét sem felhívni, ha rossz útra téved?
2015. nov. 24. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez neked lehet, hogy kinevetés, de a fiúk zavarukban, tetszésükben nevetnek, mert tetszik nekik a helyzet, a nő, és a nőnek is. Mért kell elrontani az örömét?

Ez siker neki, hogy pont őrá kiváncsiak, és jó szexuális élmény.

Valójában te vagy, aki kineveti őt azért, amit csinál.

2015. nov. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Nők vagyunk, miért a férfi az isten sokaknál?"

Az a természetes, hogy a nők számára a férfi az isten, a férfiaknak pedig a nő.

Sajnálhatod, hogy nem érted ezt.

2015. nov. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez neked barat? XD

Oka: idiota, nem gondolkodo tipus.

2015. nov. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem nevetem ki!!! Sajnos, kinevetik, a férfiak egymás közt, küldik az tippeket, ki mit tegyen, van egy csoport, ahol megbeszélik,mi történt és mutogatják a képeket... Egyik rokonomnak is elküldték a képeket, írták mondjál neki szépeket, és ő ettől elolvad... nem akarom itt kiírni a többit. Megértem, ha szerelem alakul ki, és mindenki azt tesz ami jólesik neki, de megalázzák...
2015. nov. 24. 09:28
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem, ha a férfi az isten, a nő számára, de ez ... hamis, elhiszi, hogy 1 csetelés, kamera... az szerelem...
2015. nov. 24. 09:31
 6/13 anonim ***** válasza:

4: De ezt honnan tudod?

Hogy idegen fiúk egymás közt mit beszélnek?

Szerintem itt az lenne a fontos, hogy az internet és főleg azon belül is a Facebook technikai adottságairól legyelvilágosítva. Ilyen adatokkal, képekkel nagyon súlyosan vissza lehet élni.

Interneten ilyesmit - különösen személyes adatokkal párosítva - csak annak szabad küldeni, akivel már kölcsönösen osztanak meg hasonlókat, és akivel bizalmas kapcsolatban van.

2015. nov. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jav.: technikai adottságairól legyen felvilágosítva.
2015. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyébként ha nyilvánosan megy egy FB-csoportban, akkor az bűncselekmény is, illetve legalább a FB-ot meg lehet kérni, hogy tiltsák le ezeket a cselekedeteket.

Úgyhogy nincs veszve minden, jöhet a veszteségminimalizálás.

2015. nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Férfi rokonomnak küldték, őt vették be a csoportba. Ez valami titkos, vagy zárt csoport, és itt folyik ez... természetesen, nemcsak a hölgy képeit osztják meg egymással, hanem ki mit kap... nézzétek...
2015. nov. 24. 09:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát ha az ismerősöd tudta nélkül megy, akkor megmutattad neki? Ez igencsak bűncselekmény.

Nem jelentetted a csoportot? Miért nem?

2015. nov. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!