Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagdossa magát mindenki?

Csípős Paprika kérdése:

Miért vagdossa magát mindenki?

Figyelt kérdés
Persze most nem arról beszélek, akinek komolyabb problémája van vagy meghalt egy közeli rokona/ barátja. Hetedikes vagyok, és egy csomó korombeli vagdossa az ereit. Ezt azért csinálják mert hogy menők legyenek? Mert lefotozza meg ott mutogatja mindenkinek...

2015. nov. 25. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom te hol látod ezeket, de ha tudomásod van ilyenről akkor szólj egy felnőttnek: oszinak, vagy szüleidnek.


Komoly pszichés háttere van a dolognak, veszélyes önmagára, de akár másokra is az ilyen ember. Sose lehet tudni mikor dönt úgy hogy megöli magát, vagy csak balul sül el a próbálkozása. Ezek az emberek betegek, és segíteni kell nekik. Aki meg ezt menőségnek is tartja, ott még nagyobb baj van.


Te normális vagy, mert észre vetted ezeket és próbálsz segíteni.

2015. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a felének csak a macska karmolta meg. Egyébként ja most ez a menő.
2015. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Én még sosem vagdostam magam, de nem is fogom soha.
2015. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Manapság divat lelkibetegnek lenni, szóval jah, többnyire azért csinálják, mert menő.
2015. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Feltűnési viszketegség

Szeretet hiány

Így akarja felhívni magára a figyelmet mert másképp nem tudja

Divat fas.ság

Szülői hiba mert nem látja vagy nem foglalkozik vele.

2015. nov. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amugy ezek a gyerekek azon kívül hogy vagdossák magukat, tök normálisak meg szoktak röhögni, hülyéskedni.
2015. nov. 28. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!