Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Pozitív barátok szerzése?

Pozitív barátok szerzése?

Figyelt kérdés

24 vagyok és arra jöttem rá, hogy nemhogy sosem voltak rendes, igaz barátaim, de ha volt is 1-2 szoros, azok nagyon lehúzó. depresszív típusok. Most van egy nagyon jó haverom, vagy 7-8 éve ismerjük egymást, de az a tipikus nyafogós fajta, akivel nincs olyan beszélgetésem, amiben nem picsogna. Egy bizonyos fokon már zavar. Mindenkinek vannak gondjai, nekem is. De én olyan típus vagyok, hogy nem terhelek másokat, vagy ha max elmondom, megdumáljuk és ennyi. Azért vagyok részben barátokkal, hogy elfelejtsem addig is a gondjaim. Érdekes, mert a közös haveri kör, őt mindig keresi, engem nem. Szóval lehet csak engem tüntet ki a gondjaival. Mások meg csak a buli, pia nyafogás szóval velük nem találkozom szívesen. Nálam az is jó, ha egy fél órára beülünk valahova röhögni. Nem élek éjszakai életet, nem iszom el a fizetésem minden hétvégén. Bár ismerek olyat, akinek kocsmahaverjai vannak...


Meló haverkodás kilőve, volt hogy megbíztam pár emberben és amikor léptek a munkahelyről, robbantottak egy szépet a főnöknél. Valami ötlet, hogy felnőttként hogy lehet új, tartós barátságokat kötni?



2015. nov. 26. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Budapest?
2015. nov. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Közös hobbi alapján próbáltál már barátokat keresni?

Pl. meetup.com, ha elmész olyan programra, ami érdekel, találhatsz hasonló érdeklődésű embereket.

2015. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia ha gondolod írj rám,beszélgethetünk. Sajnos nekem sincsenek barátaim. Akik voltak azok is csak kihasználtak 21/N
2021. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!