Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátok szerzése facebookon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok szerzése facebookon? Hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék barátokat szerezni facebookon de nem tudom hogy? Ha bejelölök valakit akkor mi mondjak ha rám ír?
2012. máj. 3. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne facebookon szerezz barátokat.
2012. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, de azért szeretnék facebook- on is barátokat :)
2012. máj. 3. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűbb, ha ráakadsz egy számodra szimpatikus egyénre, akkor írsz neki egy üzenetet, hogy "lenne kedved barátkozni? szeretnék új barátokat találni, bejelölhetlek?" például. nem javaslom: azonnali bejelölést; ismerősgyűjtő tinédzsereket, fiatalokat.
2012. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van hobbid, kedvenc állatod ilyesmi, ami érdekel? Rengeteg a csoport létezik, van ahol több százan is vannak. Pl engem egy ismerős meghívott egy lovasba, és ott elég könnyen összehaverkodtam a többiekkel, sokan bejelöltek ismerősnek, aztán szoktunk néha chatelni, de már nem csak lovas témákról. Sajnos messze laknak így a többséggel valószínű sosem találkozom. De aranyosak, kedvesek, meg ha kikopnak mellőlem, akkor sem ér nagy veszteség.
2012. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem FB-on kell szerezni a barátokat. Ott a már meglévő barátaidat, ismerőidet jelölheted be.
2012. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a facebook megöli a barátságokat.
2012. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
BÖKD MEG!!
2012. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!