Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írjak legjobb barátnőmnek...

Írjak legjobb barátnőmnek vagy hagyjam, keressen ő?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm már napok óta alig ír nekem,alig keres pedig ez rá nem jellemző csak ha pasi van a dologban.De még akkor sem tapasztaltam ennyire nagy hanyagolást,mikor pasi volt láthatáron!!

Nem nagyon tud helyesen írni és elég sokszor szinte egész nap tőlem kérdezősködik meg elküldi az üzeneteit,hogy jó-e és stb. Én meg ezt meguntam,hogy nem tudtam vele beszélni,meg bármit kérdeztem nem válaszolt rá.Csak a hülye helyesírási dolgaival volt elfoglalva, tegnapelőtt írtam neki,hogy én befejeztem ezt a fajta segítség nyújtást,mert unom,meg nem lehet vele beszélgetni.

Erre nem reagált. Tegnap egész nap egy szót sem beszéltünk. Ma szintén nem. Tegnap is lájkolgatja a dolgaimat facen,meg mindenhol elérhető,de nem ír.


Rá kérdeztem tegnap,hogy pasi van a dologban vagy velem van problémája és azért ilyen-e. Semmit nem írt,látta,de semmi reakció.


Nem tudom,írjak e neki,ma már tuti nem. Max holnap vagy várjak,míg ő keres?


Ami fura,hogy mi tényleg napi szintes kapcsolatban voltunk,állandóan beszélgetünk amióta megismerkedtünk és minden nap minden másnap találkoztunk. Most már 3 napja nem találkoztam vele. Tegnap meg ma nem is beszéltünk.

5 percnyire lakik.Mikor máshol lakott párkapcsolatban akkor sem volt ilyen :/


2015. nov. 26. 17:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Na előbb hívott,hogy találkozzunk. Kíváncsi vagyok mi lesz.
2015. nov. 26. 19:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi történt végül?
2015. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kiderült,hogy ő körmöt csinált egész nap,meg egy haverjával volt,meg Pesten találkozott régebbi barátnőivel.Azért nem volt elérhető annyira azokon a napokon.


Elnézést kért,hogy nem írt vissza,meg nem hívott.De nem volt ideje. Persze,ezt majd elhiszem a mesékben,hogy nem volt 5 perce se arra,hogy annyit írjon,most dolgom van vagy össze jöttek a dolgok pár nap múlva kereslek,de még ennyit sem írt.Szaráshoz is viszi a telefont,laktam vele egy rövidke időre,szóval ismerem.

Egyedül ha pasi van a dologban akkor nem szokott írni annyira,amit félig megértek,mert ő is állandóan számon kér,ha sokáig nem írok vagy ilyesmi és tudja vkivel vagyok.Szóval ha ő elvárja,hogy válaszoljak fel-1 órán belül minimum,akkor szerintem én is elvárhatom.


Bár most nem túl jó a barátságunk azt vettem észre.

2015. nov. 29. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!