Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi oka lehet ennek? 22l

Mi oka lehet ennek? 22l

Figyelt kérdés

Nem igazán értem az egyik barátomat.

Mostanság furcsán viselkedik.

Kérdez a magánéletemről, de mégse igazán érdekli, sőt fura lesz, ha mesélek neki, pedig ő kérdez. Olyan, mintha ott se lenne, egyik fülén be, a másikon ki, csak hallgat, néz rám esetleg elmélázik, ha pl. azt mondom, hogy X vagy Y próbálkozott nálam.


Amikor mondom, hogy ez, meg az fontos számomra egy férfiban, akkor magára tereli a szót, mert ő olyan férfi.


Ami még igazán érdekli, az szexuális életem. Pontosabban, hogy van e. Olykor látszik, hogy olyan kiváncsi, hogy szinte picit dühös lesz, szugerálva néz ha nem mondom, hogy akkor most van valakim, vagy sincs.


Persze másrészt cs*szeget, hogy azért ideje lenne bepasiznom.


Kicsit olyan, mintha féltékeny lenne és ha nem velem tetsző választ kap, lekezelőbb lesz. Nem durva, csak gondol egyet elindul, szinte el se köszön normálisan... Aztán eszébe jut valami és utánam kiállt, de azt is olyan lekezelőbb, 'parancsoló' stílusban. Mintha durcizna.


A csajokra ilyenkor mondják, hogy: "mentsruál". De a pasikra? Jah és slussz poénként: neki van párja.


2015. nov. 26. 20:15
 1/5 A kérdező kommentje:
*És ha nem neki tetsző/bocsi
2015. nov. 26. 20:16
 2/5 anonim ***** válasza:
ez mitől tartozik a felnőtt párkapcsolatokhoz?
2015. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: úgy érzed, hogy tetszel egy barátodnak, akinek van párkapcsolata.

"Mi oka lehet ennek?"

- nem szereti/ megunta a barátnőjét

- félreérhető jeleket adtál neki

- férfi és nő között ritkán van barátság

- megbeszéled vele a szexuális életed

- nem hűséges típus, képtelen kötődni hosszú távon

- úgy gondolja hogy téged se zavar, hogy barátnője van

És még ezer oka lehet.

De remélem van annyi benned, hogy nem jössz össze vele.

2015. nov. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 opened paradise ***** válasza:
Hiába van párja,akkor is gyanús.
2015. nov. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Roland G. ***** válasza:

Szia!

Én személy szerint nem hiszek a fiú-lány barátságban,mert előbb-utóbb az egyik többet akar.Azzal,hogy elmondod neki a magánéletedet,jelzed,hogy bízol benne.Szerintem mondd el neki,hogy nem lehet köztetek semmi több,mint barátság.Ha ilyen nyílt vagy vele,akkor biztos azt hiszi,hogy érdekled őt,mint pasi.Ezt csak te tudod.Ha nem így van,akkor ezt tisztázd vele,mert csak rosszat teszel neki!

2015. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!