Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek az egyik jó barátnő...

Boros.julcsi kérdése:

Mit vegyek az egyik jó barátnőmnek osztálykarácsonyra?

Figyelt kérdés
az osztálytársam 13 éves és táncol.Nincs ötletetek mit vehetnék neki kb 3000-4000 Ft körül?

#ajándékozás #osztálykarácsony #mit vegyek a barátnőmnek?
2015. nov. 27. 15:22
 1/4 anonim válasza:
egy olyan zenélős, forgós balerina? :) Én is táncolok, és mindig is szerettem volna egy ilyet, remélem jó ötlet :)
2015. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Várom a többi ötleteket!

2015. nov. 27. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
"Jó barátnő" -ha nem ismered annyira, hogy ajándékot tudj venni neki, őszintén mennyire jó?
2015. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menőbb, ha csinálsz valamit, ami a közös élményeitekre emlékezteti. :) De ha venni akarsz, akkor lehet ékszer (annak minden lány örül kb.) vagy CD (biztos szereti a zenét, ha táncol) Ha ebből személyesebbet akarsz, lehet pl olyat, hogy a kedvenc számaidat rakod a CD-re, vagy olyan számokat amiket neki ajánlasz stb. De nem hiszem, hogy a legfontosabb tulajdonsága a táncolás, szóval jobb lenne ha te, aki ismered, te találnád. :)
2015. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!