Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehetne tenni az ilyen...

Mit lehetne tenni az ilyen 'baráttal'?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk barátok, lányok. Nem is mondanám barátságnak, a suliban elvagyunk és megbeszélünk dolgokat de mindnyájunknak megvan a maga kis élete, nem igazán találkozunk sulin kívül.

A másik két lány nem igazán van oda egymásért, jobbára miattam vannak még 'együtt'.

Utálom az ilyen megjelöléseket de így egyszerűbb lesz :D

Az egyik legyen Kati, a másik Lili. Szóval Lilinek van barátja, Katinak nincs. Kati abszolút nem tud pasikkal kapcsolatot teremteni, még sosem volt barátja. Itt vagyok én, akinek nincs barátja de aktív szexuális életem van. Szóval Lili és én nem vagyunk szüzek, Kati igen.

Kati folyamatosan a szexről kérdez és az én jelenlegi partneremről, valamint Lili barátjáról.

Volt egy parti, ahol én összejöttem az ex barátommal és pár hétig kavartunk. Kati faggatott az egészről, én pedig azt hittem bízhatok benne és elmeséltem neki mindent. Másnap Lili elmondta, hogy Kati folyamatosan ócsárolt engem, mert hogy nincs barátom mégis szexelek és milyen dolog már hogy összejöttem az exemmel és hasonlók.

Ellenben utána Kati Lilire panaszkodott.

Szóval egy dolgot nem értek. Sem Lili, sem én nem beszélünk a magán illetve szexuális dolgainkról önszántunkból. Kati az, aki minden áldott nap megkérdezi hogy mi volt a sráccal és szó szerint kifaggat minket aztán felváltva panaszkodik ránk.

Miért csinálja ezt?

Bocsánat hogy hosszú lett, azért remélem érthető :)


2015. nov. 28. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit belezavarodtam, de szerintem kíváncsi, és fél a saját tapasztalatlanságától. Nekünk, amikor gimibe mentünk, az egyik osztálytársunk mindenkitől, akinek volt pasija megkérdezte, hogy "és szexeltetek már?". Ráadásul nem csak a barátaitól. Mi nem voltunk a barátai, de a legjobb barátnőm letagadta, hogy van pasija, mert attól félt, tőle is megkérdezi, és mások előtt. Egyértelműen azért kérdezgette, mert még tapasztalatlan volt, nem akart "lemaradni", mikor idősebbek lettünk, abbahagyta. Meg amikor már nem volt mindenki új ember mindenkinek.
2015. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én csak azt nem értem, hogy ha ő kérdez és mi válaszolunk a kérdéseire, akkor miért beszél ki minket a hátunk mögött?
2015. nov. 29. 10:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a barátotoknak vallja magát, akkor nem tudom. De mondd neki,hogy nem osztod meg vele ezeket, és kész.
2015. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!