Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz ha egy 21 éves lánynak...

Gáz ha egy 21 éves lánynak nincsenek barátai, csak "ismerősei"?

Figyelt kérdés
2015. dec. 1. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, ez azt is jelentheti akár, hogy megválogatja, kit fogad teljesen a bizalmába.

Nekem huszonévesen csak fiú ismerőseim/barátaim voltak, mert 20 éves koromig voltak ugyan barátnőim, de óriási nagyot csalódtam mindegyikben és nagyon bezárkóztam.

Nagyon sok ember felnőttként szerez igaz barátokat maga mellé, nem kell ezen görcsölni.

Számomra azok a hiteltelen emberek, akiknek millió barátjuk van. Aki mindenkinek a barátja, az valójában senkinek sem az.

2015. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egész élet előtted van. Nem gáz.
2015. dec. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de ha valódi barátságra van szükséged, akkor írhatsz
2015. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kinek mi?

Nekem vannak 15-20 éves barátságaim is.

Mondjuk nem 21 vagyok,kicsit több,és nem is lány.

2015. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hasonló cipőben járok. 22 éves vagyok, az egyetemen vannak barátaim de ha haza megyek a szülővárosomba akk egy sincs! a régi barátnők/ barátok elköltöztek, és hétvégenként és a szünetekbe mikor hazajárok nincs kivel elmenni szórakozni. Próbálkoztam elmenni aerobic órára, de ott csak nálam idősebbek voltak, és ott se szólt hozzám senki. már nincs több ötletem. Azért még se szólíthatok le az utcán senki. 22/L
2015. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nos, én huszonkét éves vagyok (fiú) és senkim sincs, mégis semmi problémám belőle. de ha egyedül érzed magad, viszont zárkózott típus vagy, akkor egy kicsit nehéz dolgod lesz a barátok szerzése terén. sok sikert hozzá
2015. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!