Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik az h utálom a legjobb...

Létezik az h utálom a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Vele 5. be lettem jóba. olyan vicces és kedves meg minden. De 6-ba van az osztályba egy szőke liba aki odajön és ez miatt elhanyagol a legjobb barátnőm ( klaunak hívják) Akkor még szoltam neki h ez nekem így rosz és akk minden a helyére került. De ez egyre többször volt mindig megharagudtam rá. Nem akarok abba a körbe lenni mert nem kedvelem akik emberek vannak abba. 7.-be megint kezdődött. Engem már anyiszor bátott. Most mit csináljak??? Érdekel mi van vele meg szeretem de félek egy ujjabb ilyentől. Már írni akartam neki de mit??? Nem csak nekem kéne kezdeni!! És ha ő már nem akar békülni?? Ráadásul a szüleink elég jóba vannak
2015. dec. 3. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd nem foglalkozik veled egy másik lány miatt, akkor ő a liba, és nem az a lány, aki odament. El kellene engedned, s keresni valakit, aki sokkal hűbb barát, sőt, akár még a nyelvtan-háziban is segíthet.
2015. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!