Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy vegyem rá a legjobb...

Hogy vegyem rá a legjobb barátnőmet hogy jöjjön vissza hozzám külföldre?

Figyelt kérdés
Haza költözött tavaly szerelmi okokból, de a srác már nincs itt, tudom hogy nem a legjobb most az élete, anyagi szempontokból sem, és jót tenne neki is h visszajönne, ő nem pnaszkodik mert nem az a fajta, de én tudok mindent róla :D, elég makacs nem tudom hogyan vegyem rá, ráadásul egyedül van, családjával sem foglalkozik,pedig én támogatnám őt!

2015. szept. 20. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Küldj neki egy repjegyet.
2015. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Költözz vissza te!

Nehogy már te akard megmondani, hogy ki mikor hol érezze jól magát. Attól, mert te ott jól érzed magad, nem biztos, hogy más is.

2015. szept. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a magyar mentalitás :) pont ezektől az emberektől szeretném megvédeni mint pl te is! Te meg miből gondolod vagy tudod hogy ő jól érzi magát?! Te vagy a barátnője hogy ismerd?! ilyen szánalmas emberek ne válaszoljanak légyszives!
2015. szept. 21. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!