Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elárultam, , S meg bántottam...

Maci1994 kérdése:

Elárultam, , S meg bántottam Barátom Én Fiú vagyok S ő Lány! Csak Barát! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Elárultam, , S meg bántottam Barátom Én Fiú vagyok S ő Lány! Csak Barát! és Csak jot akartam Lendő Párjának be másoltam beszélgetést, hogy mennyire szereti s viszályára fordult nem is válaszol neki, , pedig csak azért irtam neki, mert hezitált mit lehet tenni? Ki békiteni őket?
2015. dec. 5. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szz... hát ha másra nem is arra jó volt ez a kis tapasztalat, hogy megtanuld, ne avatkozz mások magánéletébe. Miért mi baja a leendő (?) párjának? Az hogy neked mondja el, hogy szereti?
2015. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lényeg az ,hogy csaj nagyon sokat sirt nekem párja végett mert volt vele baj elég,, a srác nak az unoka tesoja csaj meg volt az én párom de ő elment mert haldoklik no ....és a srác nem igen volt egyenes és persze ez se egyedül lett össze hozva még egy srác aki viszont ezzel a barát csajal van vigyáz rá mert exe majdnem agyon verte raktuk össze végülis csak jöt akartunk de ez a srác hüje igy is ugy is sajnos,,,,
2015. dec. 5. 21:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Én csak örülnék ha igy kapnék beszélgetést akár ,hogy tudom van aki ennyire szeret nem agyalni ,,,De többet senkinek nem fogok ijet irni sem stb
2015. dec. 5. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!