Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki tanács? (lent)

Avanti ragazzi kérdése:

Valaki tanács? (lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet h viccből nagyon mocskos jelzőkkel illettem meg egy barátom aki az eset óta nagyon utál próbáltam elnézést kérni de nem használ félek h több év diplomáciát rontottam el ezzel... valaki tud ötletet adni a barátság rendezésére??? (tudom h nem volt jó vicc)
2015. dec. 6. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mik voltak ezek a nagyon mocskos jelzők, és milyen helyzetben hangzottak el?
2015. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt már olyan hogy a viccből való hecceléssel kicsit túl léptem a határt barátoknál ilyenkor az azonnali bocsánat kérésen és ennek folytatásán a megbocsájtásig nincs más mód :)
2015. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es egy harmadik személynek mondtam viccből aki sajnos továbbadta

2-es neked sikerült?

2015. dec. 6. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszed ezeket a szavakat:diplomácia...illegálisan hallottad? Saját gondolataid nincsenek? De azt is jobb,ha megtartod magadnak,mert szart nem ér.
2015. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es mi a gond ezzel a szóhasználattal? miért fáj neked h én használom? És azt meg végképp nem értem hogy ítélsz el egy vad idegen embert 3 mondat alapján....
2015. dec. 6. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Szóval viccből kibeszéltél valakit a háta mögött, és most azt várod, hogy bocsásson meg..Hát, sok sikert hozzá.
2015. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy hiba volt és nem várhatok semmit csak reménykedem
2015. dec. 6. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez mindenképpen egy gonosz dolog főleg olyannal akit szeretsz ... de a megbánt és egyben kimondott gondolatok általában igazak , most csak a ragaszkodás és a megbánás ami munkálkodik benned de gondold át hogy miért is beszélted ki? Mert lenézed ? Irígy vagy rá ? Lehet nem számít , de ha már ilyen gondolat megfordult a fejedben nem biztos hogy szükséged van az illető barátságára ... Ezt tisztázd először magadban hogy valóban akarsz még vele barátkozni mert jó barátodnak tartod vagy a ragaszkodás az emlékek és a bűntudat az ami miatt vissza akarod szerezni barátságát ... Ilyen gondolatai amivel megbántja az ember a másikat általában akor lesz ha már nem szereti őt ne makar vele barátkozni de a megszokás mégis azt sugallja neki hogy ne veszítse el az illető barátságát ...
2015. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!