Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Huszon éves lány vagyok és nincsenek barátaim... nem emlékszem,hogy valaha is lettek volna...

Nehezen boldogulok a társaságban és nem tudok igazán a részévé válni semminek...

Próbálkozom... saját meglátásom szerint nem viselkedem élutasítóan... csak nem vagyok olyan rámenős mint mások...

Ennek ellenére az emberek átnéznek rajtam és meg sem próbálnak velem kapcsolatba lépni...Pedig soha nem kergetek el senkit ! Egyszerűen csak mintha nem is léteznék...

Nem tudom eldönteni,hogy ez az én hibám-e ?

És mit tehetnék hogy ez változzon ?

Nagyon félek,hogy soha nem lesz senkim ...



2015. júl. 14. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Ezt így elég nehéz megmondani. De most biztos lesz pár srác, aki bepróbálkozik mert könnyű prédának tűnsz.
2015. júl. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Nehezen boldogulok a társaságban és nem tudok igazán a részévé válni semminek..." Hát ezért. Valószínű, hogyha nem is direkt, de a zárkózottságodal kergetsz el másokat. Ha kicsit feloldódnál könnyebben menne minden. Nem kell rámenősnek lenni csak legyél nyitottabb.
2015. júl. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ami fontos... ha valakit szimpatikusnak tartasz, bármi okból kifolyólag, menj oda és beszélgess vele. Volt egy osztálytársam annak idején, újonnan érkezett közénk, senki nem találta meg azt benne, amit én. Pedig nagyon aranyos lány volt, már az első pillanatnál is. Mondhatni, a legjobb barátnők lettünk :) De én hívtam magam mellé, hogy üljön le. Én kezdeményeztem. Viszont az is fontos, mielőtt bármilyen kapcsolatba részesülsz, ismerd meg az illetőt, mert így elkerülheted a csalódásokat.
2015. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 G.Melinda2116 válasza:

Én pont ilyen helyzetben voltam tavaly nyáron.Depresszióba estem és a 'barátaim' is magamrahagytak,nem volt senkim.Én elgondolkodtam rajta,hogy mit csinálhatok rosszul,mi az ami az embereket zavarhatja,és minden erőmmel azon voltam,hogy helyrehozzam.Aztán szépen lassan jöttek helyre a dolgok.Mindenben megkell találni a szórakozást és az örömöt.Talán az is a baj,hogy nem tudsz társaságban boldogulni,pedig azokat a pillanatokat kellene megragadni.

Remélem tudtam segíteni.:)

2015. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!