Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim és nem...

Nincsenek barátaim és nem tudom hogy kezdjem ujra az iskolát. Valami tanács?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, holnap pedig újból elkezdődik az iskola. Eddig volt padtarsam, de mostmár az sem lesz, ráadásul mindenkinek megvan a szokott helye és ezért azt sem tudom hova uljek majd. Suli szüneteiben nem tudok mit csinálni, számolom a perceket hogy véget érjen, suli után pedig egyből jövök haza. Van barátom, de messze lakik, így vele se tudok lenni. Mit tegyek? Mar elég régóta vagyok ebben az osztályban és iskolában (most lesz az utolsó évem) szóval kizárt hogy ott új barátokat tudjak szerezni. Valami tanács? Nagyon szomorú vagyok.

2015. aug. 31. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nincsenek barátaid? korod? nemed?


22F

2015. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 Elég könnyű barátok nélkül maradni....
2015. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Elmondod miért nincsenek barátaid? Úgy könnyebb segíteni:)

Szerintem álljál pozitivan a suli kezdésre és menj oda az osztály társaidhoz beszélgess velük:)

Ui.: Bocsi a helyesírási hibákert telefonon írok:)

2015. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eléggé visszahúzódó típus vagyok. Kilcedikben sem nagyon voltak, de aztan elkezdtem bulizni járni. Akkor nagyon sok barátom volt, mind az osztályban, mint az iskolán kívül. Miután összejöttek a barátommal, abbahagytam a bulizast. Azóta nem keres és nem beszél velem szinte senki és egyedül vagyok. 17 éves vagyok, most fogok befejezni a kozepiskolat.
2015. aug. 31. 13:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg az osztály társaim elég furak, pedig én sem vagyok másmilyen mint minden korombeli. Divatosan oltoukodom, normálisan nézek ki, viszont velük sosem jöttem ki olyan jól. Egyszerűen nem érdekes dolgokat mondanak, olyanokon nevetnek ami számomra nem vicces. Egyszóval nekem furak.
2015. aug. 31. 13:34
 6/8 anonim ***** válasza:

#2: de mindennek oka van, sok dolgot könnyű elérni mégsem "éri" el mindenki...


"Akkor nagyon sok barátom volt, mind az osztályban, mint az iskolán kívül"

"Azóta nem keres és nem beszél velem szinte senki és egyedül vagyok."

ezek nem voltak barátok soha...


szóval ők nem kiközösítenek, hanem te nem barátkozol, mert zárkózott vagy...hát itt magadon kellene változtatnod...iskolán kívüli barátok esetleg? mármint ott nem tudnál könnyebben ismerkedni?

Nem kell ahhoz buliznod, hogy beszélgess a többiekkel...szóval nyugodtan beszélgethetsz velük, csak gondolom a visszahúzódó természeted miatt ez sem megy...

Magadban kellene rendet raknod, egy kis önbizalmat szerezni :)


22F

2015. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, de ez mar nem fog menni, hogy három év után csak úgy odamegyek, hogy 'mizu?'. Mindenkinek kialakultak a baráti körei, csak nekem nem és egy baráti körbe mar nehéz becsatlakozni.
2015. aug. 31. 13:50
 8/8 anonim válasza:
100%
én is így voltam középsuliban, de ha ez vigasztal, az egyetemn minden megváltozik! ott kialakíthatsz egy teljesen új baráti társaságot, ott még senki nem ismer, mindent elölről kezdhetsz.:)
2015. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!