Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Olyan emberek lehetnek barátok...

Olyan emberek lehetnek barátok, akiknek nem egyezik az ízlésük?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 20:02
1 2
 1/16 anonim válasza:

Igen érdekbarátok :D ...

De vigyázz lehet csak közel akar férkőzni hozzád, hogy egy napon felhivjon magához aztán elkábitson majd lakmározzon a húsodból (értsd : kanibál sorozatgyilkos)!

2015. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De miért lehetnének csak érdekbarátok?
2015. dec. 8. 20:29
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert nem egyezik az ízlésük.
2015. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Lehetnek barátok! miért ne lehetnének? Szerintem hogyha bírják egymást, és az egyik piros szoknyát hord, a másik meg fekete farmert, az teljesen lényegtelen
2015. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem a két legjobb fiú -és lánybarátommal is, eléggé tűz -és víz az ízlésvilágunk.

Én rockzenét hallgatok, ők az aktuális slágereket.

Engem untat a Forma 1 (meg úgy ánblokk az összes sport nézése a tévében), ők rajonganak érte.

Én az étcsokit szeretem, ők a tejcsokit.


Soroljam még??? :D

22/F

2015. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetnének? Én EDM-et hallgatok, a legjobb barátaim pedig vagy rockot, metált, metalcore-t vagy pedig ezeket a magyar zenekarokat (pl.: Fish!). És nem érdekbarátok.
2015. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

És akkor miket csináltok együtt / miért vagytok barátok?

Köszönöm a válaszokat.

2015. dec. 8. 21:52
 8/16 anonim válasza:
Igazából senkinek sem egyezik az ízlése 100% kosan de attól még barátok ... A lényeg h jól érezd vele magad . Öhm szabad lenne tudni az életkorod ?
2015. dec. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Jó, persze, nem 100%-osan gondoltam én se. De nagyrészt.


Az életkorom most mindegy.

2015. dec. 8. 22:57
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen értelemben nem egyezik az ízlésük? Olyan embert nem fogsz találni, akivel minden tekintetben megegyezik az ízlésed! A legjobb barátommal pl. nekünk a nők terén nem igazán egy az ízlésünk, de más téren sem, mégis a legjobb barátok vagyunk a földkerekségen. Jókat is nevetünk egymáson, és elfogadjuk így egymást. Ha viszont ugyanúgy gondolkodnánk a nőkről, unalmas is lenne az egész.


Szóval nem igazán értem a kérdést, a barátságok nemcsak arról szólnak, hogy ugyanolyan legyél, mint a barátod, hanem inkább arról, hogy egymás hibáit és jó tujajdonságait is elfogadd, és ezek mellett vagy ellene is szeresd a cimborádat.

2015. dec. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!