Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak olyan emberek élnek itt...

Csak olyan emberek élnek itt akiknek nem számít a barátság? (Lent)

Figyelt kérdés
Manapság nem lehet "normális" barátokat szerezni? Akivel hülyülhetsz és ha úgy van lelkizzetek?(nem 1hónapos barátságra gondolok) Hova süllyedt ez a világ?:o

2014. ápr. 14. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem lehet. Persze lehet hogy a világ kicsit elzúgott mellettem, de a barátaim megvannak, köszönik szépen :)
2014. ápr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehohogy nem! Nekem vannak igaz baráram, akikkel tudok lelkizni és hülyülni, magamat is ilyen embernek tartom. Vannak olyan emberek is a környezetemben amilyenekről te beszélsz, de velük nem igazán szoktam lenni.
2014. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lenore Pein AsamiYuu ***** válasza:

Vannak olyan emberek, akikkel lehet lelkizni, hülyülni is. Mindenhol vannak ilyen emberek, csak alaposan megkell figyelni. Próbálj a külsőn túl nézni és az adott emberek benső énjét megismerni. Hidd el, van pár ilyen ember. Az én környezetemben is vannak, pedig sokáig azt hittem nincsennek (egy elég rossz hírű suliba járok, és itt sok a bunkó, tahó diák, de még itt is már találtam több, mint húszat.:D)

Szóval nem kell aggódnod.:)

2014. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!