Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudok barátkozni. Mit...

Nem tudok barátkozni. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Ti hogyan szoktatok az emberekhez közeledni? Olyan zárkózottak és önzők, kritikusak, csak nagyon kevés ember kíváncsi rám. Nagyon sokan megvetnek,, még ha nem is nyíltan, de nem beszélgetnek velem úgy, mint mondjuk a legtöbb korombelivel.

Pl. most vagyok 4 hónapja egy új osztályban és a legtöbben valakivel összekapcsolódott, ha viszont én próbálkozok, az emberek kivetnek maguk közül, semmit tevő emberek pedig mehetnek, hívják őket a társaságba, pedig semmi humoruk, unalmasak......

Azt hiszem túlságosan belemegyek az emberek életébe, és nem tudnak mit kezdeni ezzel, azért a további kellemetlenségek ellen inkább kerülnek vagy nem tudom. Viszont ha nem csinál senki semmit, akkor dögunalom az élet.



2015. dec. 8. 22:44
 1/6 A kérdező kommentje:

26/f vagyok .

fiúk ne írogassanak már!

2015. dec. 8. 23:17
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
hát nézd...ilyen hozzáállással? :D írtak neked páran, te meg egyből írod, hogy hagyjanak békén :D mondjuk el bírom képzelni, hogy nem épp barátilag akartak közeledni, dehát na, nehéz az élet XD
2015. dec. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát tényleg nem. női nicknév stb.. azon kívül miért nem ide írogatnak? :P
2015. dec. 9. 00:19
 4/6 anonim ***** válasza:
26 évesen milyen osztályban vagy? Másrészt, fiúk miért nem írhatnak? Nem minden férfi pedofil homokos. Én például akartam neked segíteni, vagy ötletet adni, de ha nem, hát nem! De ha csak lányokkal akarsz barátkozni, akkor készülj fel, hogy a fiú osztálytársaid (bár továbbra sem tudom, milyen osztályba jársz ennyi idősen, na mindegy) totálisan ki fognak közösíteni.
2015. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sok hulye kozott a normalis a hulye. Ez mindig is igy volt.
2015. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kutyaimádó11 válasza:

Szerintem-már ha nem tűnik sértőnek akkor ha csak nem vagy elfoglalt,meg van helyed meg...


...akkor egy kutya szerintem jó barát!Ha nem vagy kutyás helyzetedben, akkor bocs!

2015. dec. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!