Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akar velem szóba állni?

Anonymous0123 kérdése:

Miért nem akar velem szóba állni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel diszkóba szoktam járni és eddig 3x voltunk de már 1 hónapja igérgetem hogy megyünk de vagy 4x lemondtam a tanulás miatt meg azért is mert nem engedtek.Multkor úgy volt megyünk de máshova hivtak oda akartam menni de apám úgy megvert aztán nem engedett el sehova a lány felhivott és kiakadt.

Vasárnap irtam neki h neharagudjon meg nemtudom miért nem engedett el apám stb.

Nem irt vissza semmit meg suliba se látom.Attól ő még elment bulizni.

Szerintetek hagyjam vagy irjak rá mégegyszer a napokban hogy ráér-e hétvégén?



2015. dec. 8. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. dec. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most ez a divat. Van egy másik unatkozó hülye is, az meg hol tíz nyelven beszél, hol takarítónő... nem tudom, mit éreznek, amkor teleszórják a kamukérdéseikkel az oldalt.
2015. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Addig oké, hogy kamukérdéseket írsz ki, de akkor legalább ne legyen nyilvános a nickneved, mert így még könnyebben lebuksz. XD
2015. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy a kamu kérdezőket nem büntetik meg, nekem meg felfüggesztik a kérdési jogom a semmiért...
2015. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

legendarymaster:

Én egyik nap feltettem két kérdést, egyet a gördeszkázásról, egyet a haspuffadásról, erre kib...tak az oldalról, mert ellentmondó kérdéseket teszek fel 😂 Hasraütéses alapon dolgoznak szerintem, ne vedd magadra.

2015. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!