Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ki a fontosabb a...

Szerintetek ki a fontosabb a legjobb baratnod vagy a pasi? Miert?

Figyelt kérdés

kivancsi vagyok a velemenyetekre tudom mind2 egyarant fontos de melyik a fontosabb? indokold is meg legyszives

elore is koszi a valaszokat :)



2015. dec. 11. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Fontossági sorrendben a párom előnyt élvez a barátnőmmel szemben, de ez soha nem merült fel a kapcsolatunkban. Tolerancia és elfogadás, máris működnek a dolgok.
2015. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyenlőre még a barátnőm. Mármint nem áldoznék fel egy 13 éves barátságot egy srácért. Mondjuk ebben az is közrejátszhat, hogy 17 éves vagyok és ugyan nincs barátom, de ha lenne se gondolnám, hogy örökké fog tartani, míg a barátság sokkal valószínűbb.
2015. dec. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindentől függ. Nekem például egy párkapcsolatom ezért ment tönkre. Szerettem a lányt, de azt szerette volna hogy azokkal a barátaimmal ne beszéljek többet akiket ő nem kedvel. Csak nekem azok a barátok több mint 10 éve ott voltak jóban rosszban. Bármikor számíthattam rájuk, akkor is mikor egy cigány banda akart megverni nem kértem de kérés nélkül azonnal mellettem álltak. A csaj pedig akkor otthagyott mikor ennyire nemet mondtam neki.

Persze más szituációban megint más helyzet lenne. A párkapcsolat nyilván fontosabb, de az igazi barátság is egy olyan dolog amit az embernek sokat ér :)

2015. dec. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez nehéz kérdés. vannak barátságok, amik fontosabbak és tartósabbak minden másnál, de sok barátság nem állja ki az idő próbáját. ugyanakkor egy komoly kapcsolat fontosabb és tartósabb is lehet minden másnál. egy igazán jó barát és pár is megtalálja a megoldást, hogy ne kelljen választani közöttük.
2015. dec. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!