Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti örülnétek, ha lenne egy...

Ti örülnétek, ha lenne egy 4-6 főből álló baráti társaságotok?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire gyakori dolog az, hogy valaki ilyenbe tartozik.
2015. dec. 15. 00:33
 1/8 anonim válasza:
Már az is jó lenne ha egy barátom lenne
2015. dec. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Detto.
2015. dec. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék igazából.


Sosem szerettem a nagyobb társaságokat, nem tudok bennük érvényesülni, csak egy vagyok a tömegben, és még inkább kívülállónak érzem magam, mint egyedül.


Régebben volt 1-1 barátom, mindig volt kivel lógni. De nekem azzal is csak a bajom van.


Általában vagy olyanok, akik menőbbek, sikeresebbek nálam, és akkor szar érzés hogy én vagyok a menő gyerek nyomi kis haverja. Másik fajta meg az aki tőlem is szerencsétlenebb, depressziós, panaszkodó volt, és totál lehúzzák az embert érzelmileg, agyilag.


Én igazság szerint jól elvagyok már egyedül is.

2015. dec. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van. Sokat iszunk. :D
2015. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem is van ilyen baráti társaságom, 4-en vagyunk. Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még.


Én pont hogy inkább "bandázósabb" vagyok, szeretem a csoportokat.

2015. dec. 15. 11:58
 6/8 anonim válasza:
Nekem is kb 4-6 fos a tarsasagom.Sajna most az egyik haver mar nem nagyon jar ossze velunk miota baratnoje lett.Annak ellenere hogy aranylag felszeg vagyok nagyon nagy orom hogy talaltam olyan embereket akikkel jol erzem magam es elottuk felengedek. 27/f
2015. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ahj sajna én introvertált vagyok, és nekem valszeg sosem lesz ilyen..:/ pedig nagyon király lenne:D persze sokan mondják, hogy de nem baj az, mert 1-2 igaz barát többet ér, de én mondom, igaz barátot nem lehet találni, főleg mert az introvertált barátaim még nálam is jobban olyanok, és lényegében elérhetetlenek, szóval ja, egy kicsit szívás!:D
2015. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezzel nem értek egyet: se azzal, hogy igaz barátot nem lehet találni, se azzal, hogy 1 ember valószínűbben igaz barát, mint 4. 4-et írtam, nem 50-et.
2015. dec. 23. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!