Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak igaz barataitok? Ha...

Vannak igaz barataitok? Ha igen mi teszi oket azza szamotokra? 27/f

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig mellettünk állnak, nem titkolják az igazat előled, stb, stb.
2015. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Clay Morrow ***** válasza:
Van. Őszinteség, önzetlenség, az, hogy bármit meg tudok beszélni velük, velük érzem magam jól. Csak sokszor gondolok rá, hogy nem érdemlem meg őket, mert én ilyen meg amolyan vagyok..
2015. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is van szerencsere.Szam szerint nem sok de ugye ezt nem is mennyisegben merik
2015. dec. 15. 18:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak. Most mar messze elunk egymastol, ugyhogy nem latjuk gyakran egymast, de ami a lenyeg, hogy tovabbra is barmikor szamithatunk egymasra. Oszintek, egyenesek vagyunk egymassal, lehetosegeinkhez merten tartjuk a rendszeres kapcsolatot. Tudom, hogy ha az ejszaka kozepen hivom fel oket, hogy bajban vagyok, masnap az elso geppel itt lesznek, es ez forditva is igy van.
2015. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!