Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha fejletlen lenne az érzelmi...

Ha fejletlen lenne az érzelmi intelligenciátok, ti értékelnétek egy ilyen barátot?

Figyelt kérdés

A legjobb fiú barátom (én is az vagyok) nagyon fejletlen érzelmi szinten. Kicsit zárkózott és magányos, viszont ennek nincs is tudatában, mert elmondása szerint jól érzi magát így. Nem szeretne lelkizni, komolyabb témákról beszélni. Csak nekem mondta el, hogy kibe volt 1x szerelmes, senki másnak, és azt is csak azért mert csomót nyaggattam.


Nagy bajok vannak itt, és én szeretnék segíteni neki. Arra gondoltam segítek fejleszteni az érzelmi intelligenciáját, beszélgetek vele mély témákról, vannak módszereim, mivel jártas vagyok a témában.


A kérdés már csak az, hogy szerintetek egy ilyen embert hogy lehet rávenni, hogy engedje is és akarja is. Mivel ő nem is akarna elmondása szerint nagyobb érzelmi intelligenciát.



2015. dec. 15. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az érzelmi intelligencia nem jelenti azt, hogy nem köti az orrodra a dolgait.
2015. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akar, akkor nem kéne erőltetni szerintem.
2015. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazándiból tényleg van érzelmi intelligenciád, akkor nem erőltetnéd rá.
2017. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha tényleg lenne*
2017. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!