Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha elnyomva érzem...

Mit tegyek, ha elnyomva érzem magam a legjobb baratnőm mellett?

Figyelt kérdés
Van egy baratnőm, akivel bàrhol vagyok vagy bárhova megyek mindig azt érzem ő a szebb a jobb! Buliban is ha nekem bejon egy pasi ő utàna ràmegy. Peldaultarsasagban neha azon kapom magam hogy csendben vagyok mert ő az aki beszel. Valahogy ugy erzem mindig probal engem tulszarnyalni hogy o legyen a jobb.. Lefekudt azzal a pasival aki nekem tetszett, és kiakadtam persze egy idő jtan megbocsatottam de vajon jol cselekedtem? Mert hiába megis nagyon megmaradt bennem ez mert en ezt vele nem tettem volna meg soha.. A kerdesem az hogy miert viselkedik igy velem és hogy mit tegyek az ellen hogy ne erezzem elnyomottnak magam?
2015. dec. 18. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy szándékosan csinálja ezt. Mindkét oldalt átéltem már, azért mondom.

Ha alapból csöndesebb vagy, nem fogsz tudni és nem is érdemes megváltoznod, hülyeség lenne. Járj másik társaságba is, ne csak vele.

2015. dec. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a legjobb barátnőd akkor nem direkt teszi. Nekem is volt ilyen érzésem, de már nincs. Legyél vele mindig kedves, mert nem tudod mid van, amíg el nem veszíted.
2016. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!