Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csalódtam barátokban, hogy...

Csalódtam barátokban, hogy viszonyuljak hozzájuk?

Figyelt kérdés

Már nem először életemben csalódnom kellett valamelyik barátomban.Én úgy érzem jó voltam hozzá, segítettem sok mindenben neki, "ugrottam" ha bajban volt, vagy vigasztalni kellett. Most, hogy én kértem egy apró segítséget tőle, egyből elutasított, sőt kibeszélt másnak engem, amit visszahallottam.

Még bőgtem is, nagyon rosszul esett, azóta nem tudom mit kezdjek a helyzettel, szakítsam meg a kapcsolatot? Mert a bizalmam elvesztettem iránta. Viszont nagyon fáj és hiányzik is, régóta tartó barátság volt ez.



2015. szept. 24. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Néhány barát ilyen sajnos jön majd megy még ha ez régebb óta is tart.Ha ő ártott neked akkor szerintem ne te legyél aki békülést kezdeményezi.Max megmondhatod neki a véleményed róla mint ahogy itt is leírtad csak a sírós részt hagyd ki :) Ne törödj vele és ne látszódjon rajtad hogy hiányozna neked mert ezt megérzi és lehet megint ki akarna használni.Az ilyet nem nevezném barátnak.Egyébként te hozzáállásoddal nincs gond csak ne legyél naív.
2015. szept. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
39 éves vagyok, a barátnőm 52, mégis gyerekesnek gondolom a viselkedését.
2015. szept. 24. 08:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Ő nem barát. Engem a "barátnőm" támadott hátba. Folyamatosan leszólt, mások háta mögött kibeszélt - persze a szememben jópofizott -, és a végén még a páromat is elmarta tőlem a folyamatos pfázással. Ja, és azóta a két másik barátnőm sem beszél velem semmit.


Ennek három hónapja, azóta egy sort nem írtam neki, és nem is fogok, szrok rá, az ilyen nem barát.

Én mindig ott voltam neki, segítettem, ha kellett, nem ítélkeztem, ő meg állandóan bírált, cs.szegetett...

2015. szept. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!