Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vigyek ajándékot annak a...

Vigyek ajándékot annak a nőnek a lányának, akivel eddig ösze voltam veszve?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy május óta nem keressük egymás társaságát. Kiderült, hogy nekem a szépet mutatta,közben pocskonidázott. Be is vallotta, hogy igaz. Én közben külföldre költöztem és végleg megszakadt minden. Tegnap rámírt facebookon, hogyha gondolom ma menjünk át hozzá beszélgetni. Azt írtam rá, hogy oké, vegülis nem vagyok haragtartó, de megbízni már nem fogok benne. Közben neki született egy lánya, aki most 4hónapos. Szerintetek vigyek a kislánynak valamit? Mondjuk amúgy sem tudnék értelmes ajándékkal odaállítani, mert csak pár élelmiszerüzlet van nyitva ma...
2015. dec. 27. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Én át se mennék, nem még ajándék. Ha úgyis az az életcélja, hogy a hátad mögött szidjon, akkor ha nem viszel semmit azért fog kibeszélni, ha meg viszel, akkor meg azért, hogy miért pont azt a vackot vitted. Mindenképpen rossznak leszel kihozva.
2015. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!