Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez ellen mit tudok tenni?

Ez ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Úgy fáj,hogy egyedül maradtam.

Voltak barátaim de akkor sem volt feltétlenül baráti viszony.

Mindig is kihasználáson alapúlt az egész.

Most végképp egyedül maradtam.

Régi idökböl maradt 1 haverom de vele sem a régi a dolog. Kicsit megharagudtam rá. Oktober végén már mondta együtt leszünk még a barátnöje és a haverjával négyen.

Most a napokba megkérdeztem még is mi lesz. Ha nem kérdem nem is mondta volna meghivták öket máshova. Vagy od mennek vagy egyáltalán nem mennek sehova.

Elég roszul esett,hogy enyire átnéznék rajtam.

Meg úgy alapvetöen mindenki.


Nem tartom magam rosz embernek.Mindig is ahol tudtam segitettem mindenkinek.

Amikor nekem kelett volna valami sehol nem volt senki


2015. dec. 27. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ott szúrtad el hogy mindig segítettél mindenkinek. Nem kellett volna ezek után már csak a kihasználás megy.

Azt tudod tenni hogy keressel úúj barátokat.

2015. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan mély nyomot hagyott bennem a dolgok,egykori legjobb barátom.... Vágyom egy normális életre,barátokra meg ilyen dolgokra...De valahol mélyen tudom felesleges
2015. dec. 27. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy felesleges. Csak találnod kell olyan embereket,akik segítenek hogy elfelejtsd ezeket a sérelmeket. Én is éltem át hasonlót, de azóta találtam olyanokat akik tényleg a barátaim és segítenek ha baj van.
2015. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, teljesen átérzem a helyzeted, velem is volt hasonló, engem is kihasználtak sokan,és a legrosszabbkor mikor padlón voltam összevesztem nagyon a legjobb barátnőmmel... fél évig kb nem is beszéltünk, de az igaz barátok vissza jönnek, mára elválaszthatatlanok vagyunk, megbocsájtottunk egymásnak és azóta 2x átgondolom kinek hiszek kinek nem... ezzel csa, azt akarom mondani, h ha van egy igaz barátod, soha sem leszel egyedül, és jobban is érzed magad :) most gondolj arra h ennél lesz majd jobb is, majd minden rendbe jön ne aggódj ;)
2015. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, lehet, hogy hülyeségnek fogod tartani, de menj el istentiszteletre, ott találkozhatsz jó emberekkel akik később jó barátaid lehetnek és még nyersz is vele. :)

És/vagy menj el kosarazni ligetbe nyáron. Streetball-al is tudsz magadnak sok jó barátot szerezni. :)

2015. dec. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!