Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék az irigység ellen?

Mit tehetnék az irigység ellen?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátom az osztálytársam. Már két éve nagyon jóban vagyunk, de úgy fél éve elkezdődött bennem valami. Azt vettem észre, hogy eszméletlenül irigy vagyok a barátomra, mert neki minden összejön:boldog,teljes család,barátnő,stb. Minden erőmmel próbálom elfojtani ezt az érzést de valahogy nem megy. Félek hogy ez tönkreteszi a barátságunkat. Hogyan küzdhetnék ez ellen? 15/F

2015. okt. 23. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Élj a lehetőségekkel és szerezd meg a lehulló morzsákat, osztozz vele a boldogságán persze az ő részéből ellenkező esetben keress más barátot. :D 22/f
2015. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon ez mindenkivel így esik, akinek nem elég a belélegzett oxigén. Lélegezz mélyeket és lassan erezd ki a levegőt. Ha lehet, kerüld az agyon tartósított antioxidánsokkal teli élelmiszereket
2015. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Válaszolj meg nekem pár kérdést és akkor konkrét választ tudok adni:

1.) Irigykedsz a boldogságáért? Vagy azért vagy irigy mert nélküled is tud boldog pillanatokat átélni?

2.) Irigy vagy-e akkor ha egy másik barátjával tölti az időt és nem veled, vagy ha az osztályban oda megy valakihez téged nem hív és jókat nevetnek?

3.) Érezted-e valaha hogy elhanyagol téged egy másik barátja miatt?

2015. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha más mód nincs, akkor pszichológus.
2015. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!