Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem maradtak barátaim. Mit...

Nem maradtak barátaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb faluban élek és volt egy baráti társaságom, de már majdnem mindenki elköltözött közülük meg voltak egyéb konfliktusok is ilyen-olyan kavarásokból kifolyólag. A lényeg az, hogy a korosztályomból már alig maradtak a faluban, így néha inkább fiatalabbakkal járok szórakozni, ha elengedik őket a szüleik... (középiskolás korosztály, mielőtt valaki meggyanúsítania pedofíliával vagy valami hülyeséggel). Januártól a legjobb barátom is elköltözik Pestre, akivel eddig jártam mindenhova, de nem tudom mihez kezdjek egyedül. Mehetnék olyan emberekkel szórakozni, akiket én sem kedvelek, de nem szeretném, hogy velük azonosítsanak és szerintem nem is érezném jól magam. Van valami más ötletetek? 23F

2015. dec. 29. 12:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért maradsz a faluban?
2015. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Anyagilag még nem állok úgy, hogy elköltözzek
2015. dec. 29. 12:43
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Sajnálnálak, ha arról beszéltél volna, hogy hiányozni fognak a beszélgetések a barátoddal, de hát most egy ilyen gonddal, hogy nincs kivel bulizni járni, mit kezdjek?


Pedig a fogalmazásod alapján értelmesnek tűnsz, így fogadd meg a tanácsomat, és ne azzal törődj, hogy hogyan és miképp tudsz majd beszélgetni a barátoddal, hogyan tudtok egymás mellett állni. Mert EZ az ami lényeges, és nem az, hogy kivel járjál diszkóba, ami nem más, mint egy szétcsúszott színház.

2015. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nyilván hiányozni fognak, de ezzel nem tudok mit kezdeni. Természetesen tartom a kapcsolatot azokkal az emberekkel, akik számítanak, viszont jó lenne új kapcsolatokat is kialakítani. Erre akart irányulni a kérdés, nem feltétlenül csak a szórakozásra.
2015. dec. 29. 12:59
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos ez a hátulütője, ha falusi az ember, és megértem a problémád. Próbálj meg interneten a közeli helyekről barátokat keresni, sok jó fej ember akad itt is, csak szelektálni kell. :)

Én sok barátot szereztem itt, szóval ezért merem ajánlani. Esetleg egy közeli nagyvárosba utazz be, olyan programokra, rendezvényekre, ahol többen vannak. Sok sikert!


18/L

2015. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt fogom tenni :) Te merre laksz?
2015. dec. 29. 13:43
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Debrecen :)
2015. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
én lennék a barátod :p
2016. jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22f én is így vagyok.. Borzasztó
2018. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én ezzel még Budapesten is képes vagyok így lenni... 23/L
2018. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!