Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy barátkozhatnék össze egy...

Hogy barátkozhatnék össze egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

A barátomnak elég nagy a baráti köre, a legtöbbjükkel ha nem is jóban, de beszélőviszonyban vagyok. Szóval, ha összeülünk, van téma, elvagyunk, de önállóan nem keressük egymást. Az egyik lánnyal viszont nem tudok semmihez sem kezdeni. 2,5 éve vagyok a barátommal, ennyi ideje ismerem. Viszont egyszerűen nem akar nekem még köszönni se. Mi drága dolgokat vadásztunk a születésnapjára (a barátom nagyon figyel, hogy mindenki azt kapja, amire vágyik, így már hónapokkal előtte keresgélés időt, pénzt nem sajnálva), ő pedig elintézte pár aprósággal, ami neki nem kellett a saját holmijából. (szó se róla, örülök neki, mert nekem meg pont ilyenem nem volt)

Eléggé lenéz, mivel mi átlagosan, ők meg átlag felett élnek (én a C&A-ban vásárolok, ő a Dior-ban).

Szeretnék vele jóban lenni, de hiába van közös hang, közös érdeklődés, az a bizonyos hullámhossz nincs meg.

Ő inkább olyan társaság hangja típus, ha ott van, mindenkinek rá kell figyelni, különben hisztisen bevonul a szobájába.

Én csendesebb, átlagosabb lány vagyok, szeretek beszélgetni, ki lehet velem jönni, nem jelentek konkurenciát senkinek.


Hogy tudnék megbarátkozni vele?

Csak annyira, hogy legalább köszönjön, és ne a laptopját nyomkodja, ha épp elköszönnénk.


Mindketten felnőtt nők vagyunk.


2015. dec. 30. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
miért akarsz egy ilyen bunkóval jóban lenni?
2015. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek akarsz vele jóban lenni?
2015. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mert egy társaságba járunk, és kellemetlen, hogy nem kedvel. Nem csak nekem, mások is szóvá tették már.

Csak őt nem érdekli, még engem igen.

2015. dec. 30. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Vágd már a képébe hogy mi a bunkó k. anyádért nem köszönsz te paraszt k.?!

A társaságról is megvan a véleményem, hogy ennyire szarnak kiállni érted!

2015. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátsághoz két ember kell. Ha ő nem akar, akkor sehogy.
2015. dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!