Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik fiú lány...

Szerintetek létezik fiú lány barátság?

Figyelt kérdés
Akik azt mondják hogy nem azok indokolják meg légyszi.

2015. dec. 30. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Kb. hetenként feltett kérdés, csak rá kellene keresni....

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__7..

2015. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Még mindig igen, b*****!! Nem vagyok egy veterán az oldalon, de már 6x láttam ezt a kérdést! Van, és kész! Ha idetalál lány barátom, akkor ő még igazolni is tudja ezt, hogy nekem van lány barátom. Szóismétlés, bocsi. De nem csak ő van, van még rajta kívül 1,2,3,4,5,6... hirtelen ők jutottak az eszembe. Úgyhogy ez van!! Na! Nyugalom!
2015. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor egy változatos válasz. Szerintem nem. Egy férfi minden nőre rámászik egy idő után, ha nem túl ronda. Hacsak nem meleg.
2015. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
És ki mondta hogy barátok nem szexelhetnek ? :D
2015. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még mindig igen. Az én barátságaim sem szakadtak meg azóta, hogy legutóbb fel lett téve ez a kérdés.
2015. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Amit hármas mond az nem férfi. Azok a hímek. A kettő biológiailag ugyanaz, de viselkedés és kultúra szempontjából nem.
2015. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Létezik. Például gondolj bele: ha egy csajnak van pasija és egy olyan barátja van akinek szintén van párja akkor azok miért ne lehetnének barátok ha szeretik a párjukat?
2015. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem, bár nekem még sosem volt fiú barátom...
2015. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Letezik, sok fiu baratom van,es nem buz1k!:D

Szoktam segiteni nekik a csajoknal,egyszer volt hogy megtetszett a baratom,de megbeszeltuk es tovabb leptunk es meg mindig joba vagyunk:)

15/L

2015. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azért ennek a szónak, hogy barát sokan sokféle árnyalatát ismerjük. az oké, hogy jóban vannak, hasonló az érdeklődési kör, jó társaság a másik, de belsőbb kérdéseket nem feltétlenül egymással beszélnek meg, a lány szempontjából érzelmileg az ilyen már elég meredek (tudom, hogy van olyan, aki legjobban fiúkkal szeret lelkizni de nem minden nő ilyen).
2015. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!