Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen esetben nem én lennék...

Ilyen esetben nem én lennék akit elsőnek kéne értesítenie legjobb barátnőmnek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel 3 éve barátnők vagyunk. Én szinte minden nap náluk voltam/vagyok. Eléggé ismerem a családját,öccsének segítek a háziban. Szinte már családtagnak érzem magam és úgy is kezelnek.

kb 4 hete ismerkedett meg mostani nem tudom lehet mondani párjával.Mindegy egy sráccal jár.


2 napja történt,hogy megbeszéltük délután megyek át hozzá. Oké én később értem haza mint kellett volna,de mindegy. 6 fele ráírtam hogy mizu mikor mehetek. Ekkor ő már vagy 5-6 órája se facen se viberen nem volt elérhető. Oké,mivel betegeskedik gondoltam alszik. 7 kor ráírtam ismét,semmi. Fél 8 kor hívom,nem veszi fel., 8 kor is próbálom semmi. Fél 9 kor írt,hogy "pill mindjárt hívlak" Hát jó. Majd 11 kor hívott,bár én akkor aludtam,reggel láttam csak. Rá írtam,hogy nem tudtam fent maradni,de mondja már mi van,aggódom nagyon. Tegnap 1 óra fele ír,hogy meddig dolgozok majd akkor felhív és beszélünk. Nem hívott. Ráírtam semmi reakció. Tegnap este 9 kor 8x hívtam mindig kinyomott Aztán 8.hívás után hívott vissza. Mondta pont hívni akartalak. Na jó.. Erre kiderült öccse kórházba került vmi súlyos allergia kijött rajta és hogy a kórházba vitték a gyereket,meg utána cuccokat neki stb stb. Tegnap meg lázas volt.Oké. Mondja senkivel se beszéltem mert nem tudtam csak reggel x-el ("párjával") most meg vele eszik a helyi étteremben,mert nem evett egész nap semmit.


Kicsit rosszul érintett,hogy 2 napig nem tudok semmiről mint legjobb barátnő,de akit 4 hete ismer azzal beszélt,meg együtt eszik este.Ha nem hívom fel tegnap este,meg hívom 8x egymás után nem is hívott volna ez tuti.


Ha azt mondom,hogy több hónapja,éve párkapcsolatban élnek természetes,hogy ő az akit értesít elsőnek. De,hogy 4 hete ismeri és járnak.


Bár lehet gyerekes dolog,de én tuti őt hívtam volna elsőnek,meg találkoztam volna vele,nem azt akivel 4 hete járok.


2016. jan. 6. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Egyrészt a srácot most teszteli, hogy megbízható-e, másrészt valószínűleg kezd nagyon szerelmes lenni, ezért a srác az első. Én nem féltékenykednék, örülnék, hogy olyan pasit talált, aki ott van mellette.
2016. jan. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem idegesítene, ha valaki ennyire rám tapadna. Kicsit sok, amit csinálsz. Az is gyerekes, hogy kiakadsz, hogy a pasijával van helyetted. Nőj fel, pasizz be, vagy nem tudom, de vegyél vissza.
2016. jan. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon idegesítő lehet, hogy ennyire erőszakos vagy. Értem, hogy a legjobb barátnő, de saját élete van. El kell fogadnod, hogy ha belép valaki az életébe, akkor te háttérbe szorulsz. Ez természetes.
2016. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Atyaúristen, ez komoly kérdés? Jobban hasonlítasz egy piócára, mint egy barátnőre. A barátság nem arról szól, hogy folyton a másik s-ggében lógunk, állandóan egymáson csüngünk, meg ilyen erőszakosan és rámenősen hívogatjuk, írogatunk, számonkérjük. Külön emberek vagytok, természetes, hogy van saját élete és kell neki egy kis külön tér.

Amúgy meg nem, nem téged kellett volna elsőnek értesítenie, nem te vagy az univerzum közepe. Te is szép kis barát vagy egyébként, hogy ezen kiakadsz.

Kicsit talán fel kéne nőni.

2016. jan. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja szoval baj,hogy aggodok a legjobb baratnom miatt.De ha tudni akarjatok o keres mindig tobbet. Es tiszta ideg ha nem veszem fel a telefont,nem irok vissza rogton.Kiveri a patariat.Mivel 3 eve napi szintes kapcsolatban vagyunk kolcsonosen!!! Igy fura volt szamomra ez a ket nap. Ilyen meg sosem volt. Nem akarok a vilag kozepe lenni!! Csak ugy ereztem,hogy nekem is dobjon egy uzit,hogy mi tortent. Nem a pasija 3-4 hete jarnak,ismerik egymast. Szerelem nincs baratnom mondta!
2016. jan. 6. 13:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennyi drámát a semmiért.. Nevetséges. Bár 15 évesen nem meglepő. Idúsebbek nem lehettek, agyilag legalábbis biztosan.


Majd ha felnőttök mindketten talán rájöttök, hogy mi az az igazi barátság.

2016. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!