Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elrontottam volna az életem,...

Elrontottam volna az életem, hogy nincs LB-m?

Figyelt kérdés

Életem alkonyához közeledem, de még nem vagyok szenilis. Emlékszem gyermekkoromra, fiatalságomra. Voltak, vannak barátaim, de soha nem volt legjobb.

Sok olyan kérdést látok itt, amelyik szinte mindig rinyálás, s legjobb barát/barátnő a gond. Más is barátkozik vele, más magának akarja, fél napja nem írt rám stb.

Ha van legjobb, akkor van legrosszabb is?

Sivár volt az életem lb nélkül?


2016. jan. 8. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy igényed volt e rá.

Pl, nekem nem hiányzott, hogy bárkinek is panaszkodjak, bárkivel is meg tudjak beszélni mindent, ami érdekel. Amúgy meg úgy vélem nem is létezik ilyen személy, aki ítélkezés nélkül megértene.

2016. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem.sincs LB-m 😊 megvagyok nélküle...akikre eddig azt hittem azok mindig leléptek mellőlem.Nekem már nem is kellenek...szerintem a te életed se sivár emiatt
2016. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

attól függ...


nekem van legjobb barátom, mert "ki neveztem egyet"...

de voltam olyan élethelyzetben amikor nem volt legjobb, mert több ember volt akik közül nem akartam választani...


szerintem ha jó baráti köröd volt akkor nem gond, hogy nem volt legjobb...


egyedül is élhettél olyan életet, hogy azt mondhasd rá tartalmas volt számodra, míg más sivárnak gondolja, és rengeteg baráttal, vagy legjobb baráttal is lehet más szemében sivár...


a te életed, a te boldogságod, az a fontos te hogyan látod!


22F

2016. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Életed alkonyán nem mindegy már? :)

LB a kis tinilányoknak való.

Az a lényeg, hogy van pár ember, akikre számíthatsz, akikkel szívesen eltöltöd az idődet. Ez lehet barát, barátnő, család, akárki. Nem kell LB-nek hívni.

2016. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pszichológus?
2016. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!