Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudok bízni a legjobb...

Nem tudok bízni a legjobb barátomban. Mi lenne a megoldás erre? Sokat rágódom rajta, hogy mi van, ha megint elhanyagol.16/F

Figyelt kérdés
Régóta ismerjük egymást, de kb. 1 éve tartom a legjobb barátomnak. Egyszer már eléggé elhanyagolt, de megbocsájtottam neki. Minden szokásosnál eltérő dolognál (hamarabb elmegy, nincs kedve semmihez amit tudnánk csinálni...) arra gondolok, hogy mi van, ha megint elfog hanyagolni mert rám un, vagy nem tudom, mikor legbelül tudom, hogy valószínűleg csak épp olyan napja/napjai vannak. Mit tudnék tenni annak érdekében, hogy ne mindig erre gondoljak először ilyen esetben?

2016. jan. 10. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Te nem vagy az ő legjobb barátja.
2016. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Kérdező!

Ajánlom, hogy beszélgess erről el vele. Kérdezd meg, hogy neki te vagy-e a legjobb barátja. Mond el neki, hogy szükséged tartod hogy sok időt töltsetek együtt, de nem érted ő miért nem akarja.

Próbáljatok megoldást találni a problémára.

Minden kapcsolat alapja a kommunikáció és megbeszélés.

Sok sikert kívánok!

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. jan. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már könyörögni kell valakinek, az már régen rossz. Ha a másiknak igénye lenne rá, megtalálná rá az időt. Nem megbocsátani kell neki, hanem olyan barátot keresni, akivel kölcsönös az együtt töltött idő igénye.
2016. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!