Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hullámzó barátság? ( többi lent)

Hullámzó barátság? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy van egy lány akivel ,,barátságban" voltam, de azért nem volt felhőtlen ez a kapcsolat, egyszer jóban voltunk egyszer rosszban, amúgy egy osztályban jártam álltalánosban vele és most a gimiben is csak dicsekvéssel, felvágással akarja fent tartani a kapcsolatot? Egyszer a legaranyosabb barátnő, másik percben ellenség. Ha én mesélem el, hogy nekem valami esetleg jól sikerült ő mindig bunkó lesz. Miért akarja fenntartani ezt a barátságot ha ennyire mindig is utált? Valakinek esetleg van ezzel kapcsolatban valami tapasztalata?


Ja és mindig azt mondja, hogy engem senki se bír, meg ilyenek, meg a külsőmet is kritizálja.



2016. jan. 21. 20:05
 1/4 anonim válasza:

Szia.

Velem is történt már hasonló. Figyelj szerintem ezt csajt ott kell hagynod és nem barátkozni vele. Szerezz más barátokat és ha látni fogja, hogy már nem számít annyit a rólad alkotott véleménye le fog állni. Ha látja, hogy másokkal barátkozol kelleni fogsz neki úgymond. Nem ismerem az egész storyt ha leírod a többi részét szívesen segítenék neked még, persze ha neked nincs ellenedre. Amúgy hány éves vagy?

2016. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiányos és féltékeny ha másnak sikerül valami. Az ilyet messzire el kell kerülni, nem barát.

Addig vagy jó, amíg vevő vagy a dicsekvésére és meghallgatod, az a rész már nem érdekli, ha Te szeretnél magadról valami jót mondani, gondolom önző és csak magával foglalkozik. Valószínűleg régebben is ilyen volt, csak nem vetted észre.

2016. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17L én is meg ő is
2016. jan. 22. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ilyenek nem barátok, csak oda mennek, ahol érdekük van lenni éppen. Ha melletted csilloghat, akkor jóban vagytok, ha úgy érzi elnyomod, mert nem ő a sztár akkor kibeszél és utál, hogy lehúzza a sikered.

Kerüld el mindél messzebbről, ne dőlj be a kedvesebbik énjének.

2016. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!